X


2018’deki Düşüşü Tahmin Eden Analistten Büyük XRP Tahmini!

2018 yılındaki düşüşü doğru bir şekilde tahmin eden Pete Brandt, XRP’nin yüzde 275’in üzerinde artış yaşamasını bekliyor. 
18:18
10 Nisan 2021

Piyasanın tecrübeli analistlerinden Peter Brandt, Ripple’ın (XRP) yakın zamanda büyük artış yaşayacağını düşündüğünü ifade ediyor. Brandt daha önce Ocak 2018’de de Bitcoin’de yaşanacak düşüşü doğru bir şekilde tahmin etmişti.

Ripple’da Yükseliş Başlıyor Mu?

Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda Peter Brandt, XRP’nin 3 yıllık düşüş ve konsolidasyon sürecini sonlandırdığını ve yükseliş modeline geçiş yaptığını dile getirdi.

XRP yatırımı olan kişileri hedefleyerek yaptığı açıklamalarda Brandt, XRP’nin şu anda SEC davasında bulunduğu konumun pozitif olduğunu ve deyim yerindeyse bunun tadını çıkardığını ifade ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Buna ek olarak analist XRP’nin şu anda teknik açıdan da pozitif bir görünüm çizdiğini ve fiyatın yeni bir rekora doğru harekete geçtiğini dile getirdi. XRP tüm zamanların en yüksek seviyesini 2018 Ocak ayında 3,84 dolar ile görmüştü. Eğer Brandt’ın tahmini gerçekleşirse XRP’nin bu seviyenin üzerine çıkması gerekiyor. Güncel fiyatlar değerlendirildiğinde ise bu yaklaşık olarak 3 kat artış yaşanacağı anlamına geliyor.

Ripple’da %275 Artış Bekleniyor!

Eğer Brandt’ın senaryosu gerçek olursa XRP şu anki fiyatından yaklaşık olarak %275 artacak. Ancak Brandt XRP’nin yeni bir tüm zamanlar rekoru kıracağını düşünüyor ve bu da daha büyük bir artışa işaret ediyor.

Bunlara ek olarak Brandt geçtiğimiz günlerde yine Twitter üzerinden yaptığı başka bir açıklamada XRP’nin Bitcoin’e karşı da güç kazandığını dile getirmişti. Popüler analiste göre bu durum piyasa değeri bakımından en büyük dördüncü kripto para konumunda yer alan XRP içinde ciddi bir satın alma sinyali olarak değerlendirilmeli.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar