f 2 Popüler Altcoinde Son Durum! CEEK Coin Yorum! Chiliz (CHZ) Coin Tahminleri! › COINTURK

2 Popüler Altcoinde Son Durum! CEEK Coin Yorum! Chiliz (CHZ) Coin Tahminleri!

Özet

  • Altcoinler yazı hazırlandığı sırada yeni ATL seviyelerine hazırlanıyor.

  • CHZ ve CEEK Coin fiyatı 0,03 dolara kadar düşebilir.

  • BTC 25.000 doları kaybetmek üzere.

  • Piyasaya etkisi: Negatif
03:00
12 Eylül 2023

Bitcoin fiyatı 25.000 dolar desteğini de kaybetmek üzere ve bu tarz hareketler artık yatırımcıdan piyasadan daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Kriptoda kümülatif işlem hacmi 34 milyar dolar seviyelerine kadar geriledi. DOGE boğa sezonunda günlük 40 milyar dolar hacme ulaşabiliyordu. O günlerle bugünü karşılaştırdığımızda durumun vahimliği daha iyi anlaşılıyor.

CEEK Coin Yorum

Yazı hazırlandığı sırada BTC yeni destek testine devam ediyor. Kripto para kralı 23.500 ve 20.000 dolara düşüş riskiyle karşı karşıya. Popüler altcoin CEEK ise uzun süredir talep eksikliği yaşıyor. Bu durum onun daha derin ATL seviyeleri oluşturmasına neden oluyor. Aşağıdaki grafiği birçok kez paylaşıp daha derin dipler yolda demiştik. CEEK Coin fiyatı şaşırtmadı ve 0,0366 dolar seviyesinden yani yeni ATL bölgesinden alıcı bulmaya devam ediyor.

Eğer 0,038 dolar üstü kapanışlar gelmezse 0,03 dolara doğru satışlar devam edebilir. Bu durumda yatırımcıların kaybı 11 Ağustos zirvesinden bu yana yüzde 70’e dayanacak.

Chiliz (CHZ) Coin Yorum

2021 Mart ayından bu yana görülmemiş tarihi dip seviyelere yaklaşan bir fiyat var. CHZ Coin eğer satışlar devam ederse 2021 başındaki 0,03 dolar bölgesine kadar inebilir. Daha önce dikkat çektiğimiz yatay destek alanı kaybedildi. Fiyat 0,056 dolar altında kaldıkça daha derin dipler şaşırtıcı olmayacaktır. Yazı hazırlandığı sırada hızla eriyen BTC fiyatı CHZ ve diğer altcoinlerin yatırımcılarını ciddi kayıplarla karşı karşıya bıraktı.

Kendi ağına geçme çabası, özellikle futbol alanındaki ortaklıklarıyla CHZ Coin halen dikkat çekici. Ancak eskiden anlaşmalar en büyük fiyat katalizörüyken bu minvalde artık güzel haberler gelmiyor. Çoğu takımın kripto konusunda rotasını belirlemiş olması bunda etkili oldu.

Olası toparlanma için 0,0595 dolar bölgesi geri alınmalı. Bu bölgenin üzerinde kapanışlar tekrar 0,064 dolar testlerini beraberinde getirebilir. Kısa vadede taban desteği kaybedildiği ve birçok dört saatlik mum kapandığı için BTC de düşüş eğilimini sürdürecek gibi göründüğünden alım bölgesi henüz gelmemiş olabilir. Elbette kriptonun sürprizlerle dolu doğası da unutulmamalıdır.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI