X


1 Milyar ADET XRP Transfer Edildi!

1 milyar adet XRP transfer edildi!
08:00
3 Ekim 2019

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi XRP‘nin arkasındaki firma olan Ripple, akşam saatlerinde 1 milyar adet XRP transferi yaparak gündeme oturdu.

Ripple aslında yaptığı yüklü satış işlemleri nedeniyle topluluğun eleştirilerini üzerine çekmeyi başarmıştı. Önde gelen birçok XRP yatırımcısı toplu satışların XRP fiyatını düşürdüğünü vurguladı ve bunların devam etmesi halinde hard fork bile yapılabileceği uyarısı yapıldı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz. Ripple en son kurucu ortaklardan Jed McCaleb’e yüklü bir XRP gönderimi yaptıktan sonra bu eylemini durdurmuştu.

İçerik Rehberi

XRP Satışları Azaldı

 Dün ise önde gelen blockchain firması toplam 1 milyar adet ( o anki değerine göre 250 milyon dolar) XRP’yi depolama cüzdanından Ripple’ın firma cüzdanına aktardı. Bunların 800 milyon adeti tekrar escrow yani depolama cüzdanında kilitli konuma alınırken, 200 milyon tanesinin ise satılmış olduğu gözlemlendi. Ripple aslında her ay sonunda önceki ayın sonuna kadar geçen sürede satamadığı XRP’leri depolama cüzdanına geri koymakta ve son ayın ortalamalarına bakıldığında bunun aylık 300 milyon adet XRP olarak öne çıktığını görebiliyoruz.

XRP’nin bu ay 200 milyon adetlik satılması ise ilginin azaldığını ispatlamakta.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar