X


Zeushash Artık OXBTC

18:00
2 Mart 2016

Zeushash ile bulut madencilik yapanlar geçtiğimiz günlerde hesaplarına girip, hesaplarında biriken Bitcoin’leri çekmek istediklerinde aşağıdaki mesaj ile karşılaşmışlardı.

1234

Ancak geçen zamanda herhangi bir duyuru gelmemesine rağmen, 22 Şubat 2016 tarihinden itibaren Zeushash ve HalleyBTC, OXBtc platformu altında birleşti. OXBtc platformu ile kullanıcılar hem bulut madencilik yatırımı yapabilecekler, hem de isterlerse sabit getirili Bitcoin yatırımı yapabilecekler.

66

Bu dönüşüm ile Zeushash altında hesabı olanların tüm GH/s’lerinin OXBtc’ye devrolduğu ve bu birleşmenin yatırımcılar için daha karlı madencilik fırsatları sunabileceği belirtiliyor. Yatırımcıların eski Zeushash kontratlarını ellerinde tutabilecekleri gibi yeni OXBtc kontratları almak isterlerse ellerindeki Zeushash kontratlarından dolayı ek indirim alabilecekleri belirtiliyor.

Ayrıca OXBtc yeni açtığı GH borsası ile kullanıcıların ellerinde tuttukları GH/s’leri alıp-satma imkanı sunuyor. Bu özellik ile CoinTürk bulut madencilik değerlendirmesinde +1 puan alacakları kesin. Önümüzdeki dönemde CoinTürk olarak OXBtc’yi de puanlayacağız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar