Reklam

Yüzde 500 Artış Potansiyeli Var! Jay Freed Piyasa Değeri Düşük 3 Altcoin Fırsatını Duyurdu!

Piyasa değeri düşük 3 altcoin erkeden dönem yatırım fırsatları sunuyor.
18:14
21 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para camiası tarafından yakından takip edilen Jay Freed yakın zamanda aboneleriyle 3 altcoini paylaştı. Piyasa değeri düşük olan bu altcoinler riskli ancak yüksek kazanç fırsatı sunuyor. Yıl sonuna kadar fiyatlarını katlayabilecek bu altcoinleri hep beraber inceliyoruz.

Roseon (ROSN)

Listenin ilk sırasında DeFi ve CeFi arasında köprü kuran hibrit bir çözüm olan Roseon (ROSN) yer alıyor. DeFi‘ye açılan kapı görevi gören Roseon Mobile, şu anda IOS ve Android mağazalarından indirilebiliyor. Kullanıcı odaklı ara yüzüyle yatırımcıların DeFi ile daha kolay tanışabilmesini sağlıyor.

“Proje tam olarak hayata geçirilebilmiş değil. Birçok özelliğine yakında erişebiliyor olacağız. Bir NFT galerisi bile bulunuyor. ROSN beni gerçekten heyecanlandırıyor”.

Yazı hazırlandığı sırada Roseon Finance (ROSN) %10 artışla 0,605 dolardan alıcı buluyor. Piyasa değeri halen 15 milyon doların altında ve günlük hacmi %93 oranında artmış durumdadır.

Bistroo (BIST)

Yemek sipariş edeceğiniz zaman direkt lokantayı mı arıyorsunuz? Elbette mobil uygulamalar bu ihtiyacı karşılamak için var. Çok sayıda mobil uygulama üzerinden kolayca yemek siparişi verebiliyoruz. Bistroo (BIST) tam olarak bunu yapıyor. Ancak bir farkı var, burada vereceğiniz siparişlerde kripto para birimiyle ödeme yapabiliyorsunuz.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) dahil olmak üzere birçok kripto para ile ödeme yapabilirsiniz. Coinpayments ile yaptığı anlaşma sayesinde anlaşmalı işyeri sayısını 100.000’e kadar çıkaran Bistroo (BIST) kendi yerel tokeniyle ödeme yapmanıza da imkan tanıyor. Maksimum arzı 100 milyon olan token 8 milyon dolar piyasa değerine sahip.

Adshares (ADS)

Sonuncu proje ise bir reklam protokolüdür. Metaverse uygulamalarında para kazanmanızı sağlayacak Web3 protokolü kullanıcıların yer kiralamasına olanak tanıyor. Blockchain tabanlı ne yapılmadı derken, işte buradayım diyen Adshares (ADS) farklı bir şey deniyor.

ADS token ise DAO için kullanılıyor. Sahip olduğunuz dijital mülkleri bu protokol aracılığıyla reklama açarak para kazanabilirsiniz. Örneğin İstanbul gibi büyük şehirlerde binanızın yan cephesi iyi bir açıya sahipse buraya reklam alabiliyorsunuz. Adshares (ADS) bunun metaverse versiyonunu sunmayı hedefliyor.

Yazı hazırlandığı sırada 52 milyon dolar piyasa değeriyle 2,62 dolardan ADS token alıcı bulmaya devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar