X


Yüzde 450 Artabilir! Armstrong 3 Neden Sayıyor ve Bu Altcoin İçin Rekor Bekliyor!

Ünlü analist bu altcoin için %450 bekliyor.
22:05
20 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin (BTC) bugün ATH yaptı ve gözler artık altcoinlere çevrildi. Yeni altcoin mega boğa sezonu için Ben Armstrong’un iddialı bir altcoini bulunuyor. Kısa süre önce takipçileriyle paylaştığı bu altcoin %450 vaat ediyor. Üstelik yükseliş için 3 önemli sebebi de var. Peki bu altcoin hangisi ve ne işe yarıyor?

Cartesi (CTSI)

Noether Proof-of-Stake sisteminin stake delegasyonu artık ana ağda tamamen başlatıldı. Beta aşamasında Cartesi, blok üretimini ve doğru testi sağlamak için Everstake, Blockscope ve HashQuark adlı üç stake ortağıyla çalıştı. Yükseliş için ilk gerekçe olarak bu gösteriliyor.

“Ana ağ beta dönemi başarıyla tamamlandı. CTSI sahipleri artık stake havuzları da oluşturabilir ve yönetebilir”.

Ben Armstrong projenin tamamen merkezi olmadığını ve bu gelişmenin yatırımcılar için harika bir haber olduğunu düşünüyor.

Cartesi Rollups

Armstrong’un dediği gibi Cartesi, üst düzey rollup mantığı ile Cartesi Makinesi arasında bir ara yüz görevi görecek olan Rollup Machine Manager uygulamasını güncelledi. Ölçeklendirme sorunu için çözüm üreten bu gelişme güvenlik ve çok yönlülükten herhangi bir taviz vermeyecek.

Ünlü analist Cartesi rollups’un alternatiflerinden farklı olduğunu 2 nedenle düşünüyor. İlk olarak temel katmanda saniye başına işlem sayısı en az 100 kat artacak. Parçalanma başladığın da ise 10000 kata kadar ulaşabilecek. Bu da projenin başarısı için güvendiği ikinci nedendir.

Piyasa Değeri Düşük

Armstrong projenin halen oldukça ucuz olduğunu düşünüyor. Analist bu projeyi duyurduğunda fiyatı 0,71 dolardı. Yazı hazırlandığı sırada ise %33 artışla 0,94 dolardan alıcı buluyor. Markette 161’inci sırada ve 360 milyon dolar piyasa değerine sahip. Mayıs ayında proje 1,75 dolar ile ATH seviyesine ulaşmıştı.

Ünlü analist bu projenin ilk 100 arasında yer almasını yani 61 sıra daha yükselmesini bekliyor. Bunun için de fiyatın %450 civarında artış göstermesi gerekir. Armstrong, fiyatın 3,21 dolar olacağını ve yükselişine uzun vadede devam edeceğini ön görüyor. Analist bu altcoin için “en gözde altcoin mücevherlerimden biri” dedi.

Elbette Armstrong’un bu öngörülerinin ne denli başarılı olacağını zamanla göreceğiz. Bu yüzden son derece riskli olan bu altcoine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerekir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar