Yüzde 2500 Artabilir! Joe Parys Tarih Verdi ve 3 Altcoine İşaret Etti!

Henüz ön satışını yeni tamamlayanlar da var! Bu 3 altcoin hızla yükselebilir.
19:18
29 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para yatırımcıları tarafından yoğun olarak takip edilen Joe Parys güçlü artış beklediği 3 projeyi açıkladı. Aboneleriyle hızla ralliye başlayabilecek 3 altcoini paylaşacak Joe, bunların yoğun ilgi göreceğini düşünüyor. Elbette Joe böyle söyledi diye fiyatları artmak zorunda değil ve yatırım kararı almadan önce detaylı araştırma yapmalısınız. Analist fiyat hedeflerinin önümüzdeki yıl ilk çeyrekte gerçekleşmesini bekliyor.

Age of Tanks (AOT)

İlk sırada 3B sıra tabanlı strateji oyunu olan Age of Tanks (AOT) yer alıyor. Oyuncuların yönettikleri tank filolarıyla savaştıkları bu strateji oyunu özel satışını 28 Kasım’da yaptı. IGO 29 Kasım’da Seedify Launchpad ve EnjinStarter’da yapıldı.

“Seedify, bir proje için %7,265 yatırım getirisi sağlayan önde gelen Launchpad’lerden biridir. Dolayısıyla bu, portföyünüzdeki bir sonraki patlayıcı altcoin olabilir”.

Aşağıdaki grafikte token dağılımını görüyorsunuz.

TaleCraft (CRAFT)

Sırada Avalanche’ta bir oyun NFT projesi olan TaleCraft (CRAFT) var.

“4 ana element kartı ile çeşitli el sanatları yaparak NFT basıp bu kartları piyasada satabileceğiniz bir kart oyunudur. TaleCraft‘ta 4 ana element, haftalık olarak satılacak olan Simyacı Sandıkları içinde verilmektedir. Yani kartlar sınırlı. Kendi içinde deflasyonist bir yapıya sahiptir”.

Ön satışa katılabilen yatırımcılar 50x’ten daha fazla kazanç elde etti. Fiyatı 0,28 dolardan (ICO Fiyatı) 13,52 dolara yükseldi ve yazı hazırlandığı sırada 14,31 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Trader Joe ve Pangolin gibi platformlardan alınabiliyor. Joe, projenin daha fazla kullanıcıya ulaşacağını ve fiyatının yükselmeye devam edeceğini düşünüyor.

Mouse Haunt (MHT)

Oyun oynayıp para kazanabileceğiniz türden bir girişim olan Mouse Haunt (MHT) çok oyunculu bir yapıya sahiptir. Burada stake yaparak karakterler türetebilir ve yeni seviyelere atlayabilirsiniz. Mouse Haunt 3D izometrik takım tabanlı çok oyunculu bir oyundur ve Unreal Engine 5 üzerine inşa edilmiştir.

“Bu gerçekten iyi yapılmış görünüyor. Ve bu kripto paralar hakkında gerçekten önemli olan şey, insanları gerçekten gelip oyunu oynamaya çekmek, profesyonel görünmesi gerekiyor”.

Haftalık düzenlenen lig turnuvalarında oyuncular ödül de kazanabiliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar