X


Yüzde 1000 Artış Potansiyeli Olan 3 Altcoin! 29 Kasım’a Dikkat, Fiyatı Uçuşa Geçebilir!

Potansiyeli yüksek 3 altcoin için önemli gelişmeleri ele alan analist "bunlar fiyatını katlayacak" diyor.
16:05
20 Kasım 2021

Kripto para piyasaları yeni bir düzeltme yaşıyor. Kripto cüzdanları dolu olanlar için pek iyi olmasa da bazılarımız bu süreçten kazançlı çıkabilir. Her fiyat düzeltmesi daha fazla yatırımcının oyuna dahil olmasını sağlıyor. Diplerden alım yapmayı planlayanlar büyük bir fırsat yakaladı. Kısa süre önce Altcoin Daily takipçileriyle potansiyeli yüksek 3 altcoini paylaştı. Popüler analist, tamamının yüksek potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

Crypto.com Coin (CRO)

Evet, listenin başında geniş bütçeli reklam anlaşmalarıyla adından söz ettiren Crypto.com Coin (CRO) geliyor. Toplamda 1 milyar dolarlık reklam ve pazarlama anlaşması yapan Crypto.com bugünlerde oldukça popüler. Fiyatı ciddi anlamda artış gösterdi ve bugünü de çift haneli yükselişle devam ettiriyor.

  • PSG ile yaptığı anlaşma 3 yıllık ve 30 milyon dolar değerinde
  • UFC ile 10 yılı kapsayan tam 175 milyon değerinde
  • Formula1 ise 5 yıllık tam 10 milyon dolar değerinde reklam anlaşması imzaladı.

Üstelik bunlarla sınırlı da değil, 76ers ile yapılan 6 yıllık 10 milyon dolar değerindeki anlaşmayı da unutmamak gerekiyor. Montreal Canadies ve Series A ile yapılan anlaşmalara da ciddi bütçe ayrıldı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Asıl bomba ise Staples Center ile yapılan 20 yıllık anlaşmadır. Bunların tamamı neredeyse 1 milyar dolarlık bir reklam bütçesini kapsıyor. Anlaşmaların uzun vadeli olması da Crypto.com’un geleceğe daha emin adımlarla hazırlandığını gösteriyor.

Yazı hazırlandığı sırada 0,57 dolardan alıcı bulmaya devam eden CRO, ATH yeniliyor. Analiste göre fiyatı kısa vadede 1 dolara rahatlıkla ulaşacak.

Injective Protocol (INJ)

Merkezi olmayan türev protokolü mainnet (ana ağ) sürecini başlatıyor. Bununla birlikte 120 milyon dolarlık likidite teşvik programını duyuran INJ, Cosmos ekosistemindeki en büyük merkezi olmayan türev borsası olacak. Yatırımcıları kendi sistemlerine çekmek için böylesi büyük bir bütçe ayıran Injective Protocol (INJ) yarım milyar dolar piyasa değerine şimdiden ulaştı.

Ancak halen 22 dolar olan ATH bölgesinden uzak. Analiste göre fiyatın kısa vadede %100’ün üzerinde artış göstermesi bekleniyor. Yazı hazırlandığı sırada INJ, 33 milyon dolarlık günlük hacmiyle 11,1 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

The Sandbox (SAND)

Elbette metaverse ve elbette The Sandbox (SAND), bugünlerde yoğun ilgi görüyor. Ay sonuna doğru P2E Alpha etkinliğini yapacak olan proje kendi dünyasının bir kısmını ilk defa oyunculara açacak. Sadece şanslı az sayıda oyuncunun bu deneyime ulaşacağını üzülerek söylememiz gerekiyor. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre 5000 şanslı kullanıcı 29 Kasım – 20 Aralık tarihleri arasında bunu deneyimleyecek.

Oyuncular binlerce dolar değerinde 3 NFT’yi kazanma fırsatı da yakalayacak. Yazı hazırlandığı sırada 4,14 dolardan alıcı bulamaya devam eden SAND tam 3,7 milyar dolar piyasa değerine ulaştı. Fiyat gün içinde başarısız bir ATH testi yaptı, evet piyasanın negatif durumuna rağmen SAND fiyatı ATH testlerine devam ediyor. Eğer 4,48 dolardan geri dönmek zorunda kalmasaydı fiyat hızla 5 dolara ulaşabilirdi.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar