reklamı kapat

Yeni Doğan Bebeğe Bitcoin Taktılar, Değeri İki Katına Çıktı

Yeni doğan bebeğe takılan 1.000 dolar değerinde Bitcoin, değerini inanılmaz bir şekilde artırdı.
19:00
21 Mayıs 2020

IamDecentralized.org’un kurucu ortağı ve TronWallet‘in üst düzey yöneticisi Misha Lederman, aslında geleceğin yeni trendi olabilecek bir şey paylaştı. Lederman konu hakkında yayınladığı gönderisinde kızı doğar doğmaz ona 1.000 dolar değerinde Bitcoin (BTC) “takıldığını” ve bunun değerini şu an inanılmaz bir şekilde arttırdığını belirtti.

1.000 Dolarlık Bitcoin, Değerini Katladı

Lederman, kızının geçtiğimiz hafta 2 aylık olduğunu ve doğumunda ona verilen 1.000 dolarlık BTC‘nin artık 1,797 dolar değerine ulaşarak tamı tamına %79 değer elde ettiğini belirtti. Bu kadar kısa sürede böylesine hızlı değer artışı elde edebilecek başka bir varlık olup olmadığını sorgulayan Lederman, aslında oldukça önemli bir noktaya değindi.

Lider kripto para birimi Bitcoin ilk piyasaya sürüldüğünden bu yana yaklaşık olarak %91 oranında kazanç sağladı. 2018 yılındaki ünlü ayı piyasası ve geçtiğimiz günlerde yaşanan 12 Mart düşüşü haricinde BTC alanların uzun vadede elinde tutmaları durumunda genellikle zarar etmediği görülüyor.

Bu da Bitcoin’i gerçek anlamda dünyanın en başarılı güvenli limanlarından birisi yapıyor. Lederman da buna güvenerek tweet’inin sonunda 2041 yılına kadar elindeki BTC’leri tutacağını ve satmayacağını belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.