X


Yeni Bir Gün Yeni Bir Anlaşma: Socios, NBA Ekiplerinden Oklahoma City Thunder İle El Sıkıştı

Spor alanında lider Blockchain platformlarından biri olan Socios, NBA takımları koleksiyonuna bir yenisini ekledi.
17:26
24 Eylül 2021

Blockchain platformu Socios, NBA ekiplerinden Oklahoma City Thunder ile anlaştığını duyurdu. 30 NBA takımından 13’ü ile anlaşmaya varan Socios, ekosistmini genişletmeye devam ediyor. OKC yetkilileri, Socios ile ortak çalışma yürütmekten memnuniyet duyduklarını aktardı.

Socios, Dev NBA Ekibiyle Anlaştı

Spor alanında lider Blockchain platformlarından biri olan Socios, NBA takımları koleksiyonuna bir yenisini ekledi. Socios, dev ekip Oklahome City Thunder ile ortaklık kurdu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Socios ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, yıl başında Amerika kıtasına seyahat gerçekleştirerek Amerika Birleşik Devletleri’nde ofis açmıştı. Burada çalışmalarını yoğunlaştıran Chiliz, NBA takımlarının neredeyse yarısıyla anlaşma sağladı. Bunun yanı sıra Arjantin, Brezilya gibi futbol ateşinin yüksek olduğu lokasyonlarda varlığını sağlamlaştıran Chiliz, büyümeye devam ediyor.

Oklahoma City Thunder açıklaması ile taraftarlara özel aktiviteler, etkinlikler ve sürpriz ödül hizmeti sunmayı hedefleyen Socios, NBA’de boy göstererek önemli adımlar atıyor. Bununla birlikte NBA’de en yoğun kitleye ve en yüksek değere sahip iki takımı henüz açıklayamayan Socios, bu alanda çalışmalarını sürdürüyor.

New York Knicks ve Los Angeles Lakers takımları, NBA’de en popüler ekipler olarak biliniyor. New York Knicks’in yaklaşık değer 5 milyar dolar olarak kayıtlarda yer alıyor. Forbes listesinde en değerli NBA takımı unvanını taşıyan Knicks önemli bir kilometre taşı olarak değerlendirilebilir. Los Angeles Lakers, 4.6 milyar dolarlık değer NBA’in en büyük takımları arasında yer alıyor.

Chiliz Fiyatı

Chiliz ekosisteminin yerel kripto parası CHZ, yoğun gündeme rağmen kayda değer bir fiyat hareketi gerçekleştiremedi. CHZ, geri çekilmenin akabinde 0.26 dolara kadar gerilerken şu anda iyileşme aşamasında işlem görüyor. CHZ, 0.30 doların üzerin çıkma girişimlerini sürdürüyor.

CHZ adına uzmanlar kritik direnç seviyesinin 0.33 dolar olduğunu belirtiyor. Öte yandan 0.32 doların kaybedilmesinin düşüşü tetikleyeceğini aktaran uzmanlar burayı rota belirleyici nokta olarak değerlendiriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Murat Arslan
    3 hafta önce

    Önce mevcut sistemlerini adam gibi duzeltsinler ondan sonra anlaşma peşine kossunlar. İnsanların paraları i kilitleyip ses seda cikarmayip birde utanmadan reklam yapıyorlar. Bulaşmayın

    4