X


XRP Hakkındaki Büyük Bilinmezlik Çözüldü: SBI Holdings CEO’su Duyurdu

Ripple nereye taşınıyor?
13:22
30 Ekim 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi XRP’nin kaderi aslında büyük ölçüde Ripple’ın atacağı adımlara bağlı. 10 milyar dolarlık blockchain devi Ripple her ne kadar XRP fiyatının şirketin attığı adımlardan etkilenmediğini belirtse de bunun doğru olmadığını XRP yatırımcıları çok net bir şekilde bilmekte.

Ripple’ın ABD’de artan regülasyonlar ve baskılar, bunun yanı sıra regülasyonların kripto para yanlısı olmaması nedenleriyle başka bir ülkeye taşınacağı haberi günlerdir gündemde. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse tarafından yapılan açıklamada olası ülkeler arasında Japonya ve Singapur’un bulunduğu belirtilmişti. XRP fiyatı da bu göçten büyük ölçüde etkileneceği için yatırımcılar günlerdir bu konuda net bir karar bekliyordu.

Ripple, Japonya’ya Geçiyor

XRP yatırımcılarının beklediği haber SBI Holdings CEO’sundan geldi ve Ripple’ın taşınacağı yerin büyük bir ihtimalle Japonya olduğu vurgulandı. SBI Holdings CEO’su ve Japonya Başbakanı’nın ekonomik danışmanı Yoshitaka Kitao, Ripple’ın Japonya’yı öncelik haline getirdiğini ve buraya taşınmasının olası olduğunu vurguladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

xrp ripple

Ripple’ın Japonya’ya taşınması ise XRP için sanılandan çok daha olumlu olabilir. XRP halihazırda Japonya içerisindeki birçok kripto para borsasından Bitcoin’den daha fazla ticari hacme sahip ve bunun en büyük pazarı olduğu söylenebilir. XRP gibi altcoin‘lerin son günlerde sert bir düşüş yaşadığı biliniyor ve bu değişim kesinlikle XRP için yükseliş rallisini başlatabilir. XRP’nin 0,26 dolar seviyesinin üstüne çıkması ise kesinlikle beklenen ralliyi başlatabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar