reklamı kapat

Veri Firması Açıkladı: Chainlink İçin Belirsizlik Başladı

LINK yatırımcıları fiyat yükselişi hakkında ne düşünüyor?
19:17
13 Ağustos 2020

Chainlink bu sene şüphesiz en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden birisi oldu ve LINK yatırımcıları 1 yıl içerisinde %600 gibi inanılmaz bir getiri sağladı. Zeus Capital tarafından yayınlanan düşüş raporlarına rağmen rekor üzerine rekor tazeleyen LINK, bir veri firmasının açıklamasına göre artık durma noktasına gelmiş olabilir.

LINK Yatırımcıları Belirsizliğe Kapıldı

Santiment blockchain analiz firması tarafından yayınlanan güncel raporda, LINK yatırımcılarının artık belirsizlik dönemine girdiği ve yatırımcıların alım yapmayı bırakabileceği vurgulanıyor. Santiment tarafından 12 Ağustos tarihinde paylaşılan gönderide LINK’in bir haftada %68 artış elde ettiği ve yatırımcıların artık rallinin devamı konusunda kararsız oldukları belirtiliyor.

LINK yatırımcılarının görüşlerinin lider kripto para birimi Bitcoin’in hareketlerinden de etkilenebileceğini ifade eden Santiment araştırmacıları, yaşanan sert Bitcoin düşüşünün artık LINK’i de etkisi altına alabileceğini vurguladı.

LINK bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %6,84’lük yükselişe sahip ve 16,58 dolardan işlem görüyor. LINK fiyatı daha önce 17 doların üstüne kadar çıksa da şu an için hafif bir düzeltme yaşamış gibi gözüküyor. Bu da fiyatın artık düşüş trendine girdiğini ve 15 dolara kadar gerileme yaşanabileceğine işaret etmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.