X


Uzmanlar, Piyasa Gerilemesinin Ardından Uçuşa Geçecek Altcoin’leri Açıkladı!

Uzman analistler Shiba Inu ve Baby Doge Coin'den ralli bekliyor!
16:19
25 Haziran 2021

Şüpheli temellere sahip birçok altcoin, topluluk ateşi sayesinde değer kazanırken şaka kripto paraları bu yıl gündem oldu. Kripto para piyasasının toparlanma evresine olduğu bu dönemde değerlendirilmesi gereken, uzmanların patlama beklediği altcoin’ler alıcılarını bekliyor. Yüksek risk/yüksek kazanç mottosunda bir yatırım fırsatı için uzman analistler, Dogecoin potansiyeli olan 2 kripto parayı açıkladı.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu, anonim yaratıcı Ryoshi tarafından 2020 yılının ağustos ayında piyasaya sürülen topluluk odaklı bir kripto para birimi projesidir. Ethereum blok zincirinde opere edilen SHIB, Coinbase Pro listelenmesinin bu yana yükselen bir işlem hacmi ve fiyat performansı izliyor. SHIB, hali hazırda %2000’in üzerinde artış kaydetse de uzmanlar bu kripto parada yavaşlama sinyali görmüyor.

Shiba Inu, gün içerisinde Elon Musk’ın tweet’inin akabinde %11 artış kaydetti. SHIB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.0000072 dolardan işlem görüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Baby Doge Coin (DOGE)

Binance Smart Chain’de opere edilen ve DOGE hayranlarının desteğini alan Baby Dogecoin, gün geçtikçe popülarite kazanmaya başlıyor. Akıllı staking sistemi entegrasonu ile BabyDoge, ekosistemindeki tüm işlemlere doğrudan %5 vergi ile hiper deflasyonist bir altcoin olarak değerlendiriliyor.

BabyDoge, son haftalarda inanılmaz bir performansla hali hazırdan büyük kazançlar sağladı. Ancak uzmanlar yükseliş trendinin devam edeceğine inanıyor. Dogecoine’e göre daha ucuz işlem ücretleri, daha yüksek işlem hızı ve daha yüksek ölçeklenebilirlik özellikleri ile DOGE’un geliştirilmiş versiyonu olarak tanımlanıyor. Ancak bu kripto paranın, yine de tamamen topluluk odaklı bir altcoin olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar