Uzman Analist, Bu Altcoin İçin 3x Bekliyor! Rallinin Nedenlerini Açıkladı

Kripto para uzmanları, geçtiğimiz yıl %18.407'lik ralliye rağmen Fantom'da bir yükseliş dalgası bekliyor.
22:44
6 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), bu yıldan itibaren gösterdiği performans ile tarihe geçti. ETH’nin artışı ile birlikte Ethereum katilleri olarak lanse edilen rakip projelere ilgi yağdı. Bu ilgi şu an için en fazla Solana’dayken Fantom, ön plana çıkıyor.

Fantom Yorumları

Şaşırtıcı bir şekilde Fantom, geçtiğimiz ay birkaç kriptodan daha iyi performansa gösteren blok zincirlerinden biriydi. Analistlere göre Fantom, benzersiz protokoller ve fikir birliği mekanizmaları nedeniyle potansiyele sahip bir altcoin. Akıllı sözleşme platformu Fantom’un yerel kripto parası FTM, önde gelen kripto uzmanlarına göre takip edilmesi gerekenlerden.

Kripto para uzmanları, geçtiğimiz yıl %18.407’lik ralliye rağmen Fantom’da bir yükseliş dalgası bekliyor. Bunun nedeni olarak ise piyasa değerinin orta büyüklükte olması ve temellerinin şu anda onu geride bırakan kripto paraların çoğundan önemli ölçüde daha güçlü olmasıdır.

CMC piyasa değeri sıralamasında ilk 35’in içinde bulunan Fantom, son 24 saat içerisinde %8 değerinde kayıp kaydetse de analistler yükseliş senaryosundaki kararlılığını koruyor. Ayrıca FTM dolaşım arzının yarısından fazlasının stake edildiği gözlemlendi.

Fiyat Beklentileri

Fantom‘u Youtube kanalında inceleyen analist, popüler token için tahminini öne sürerek yorumlarını sonlandırdı:

Bu gerçekler göze alındığında boğa piyasasının geri kalanı için 2x ila 3x arasında bir fiyat hareketi tahmin ediyorum.Bu arada umut veriyi yol haritası göz önüne alındığında FTM daha yüksek seviyelere ulaşabilir.

Fantom (FTM) fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.48 dolar seviyesiden %22 aşağıda yer alıyor. Genel piyasa trendi ve beklentileri doğrultusunda altcoin rallisi, uzmanların masada bulundurduğu bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar