Ünlü Trader, Cardano’daki (ADA) Fiyat Hedeflerini Paylaştı

Ekosistemdeki tanınırlığı yüksek olan profesyonel trader, twitter sayfasından ADA'nın fiyat hedeflerini gösteren bir teknik analiz yayınladı.
16:25
5 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yazının yazıldığı esnada, CoinMarketCap verilerine göre lider kripto para Bitcoin (BTC), Ekim ayının başında başlattığı yükseliş ile birlikte tekrardan 50.000 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Piyasa değeri bakımından ikinci en büyük kripto para olan Ethereum (ETH) ise, 3.500 dolar seviyesine yaklaştı. Peki teknik görünüm, Cardano (ADA) için ne söylüyor? İşte ünlü traderın fiyat hedefleri…

Ünlü Trader Fiyat Hedeflerini Paylaştı

Profosyonel trader Michael van de Poppe tarafından yapılan son teknik analize göre Cardano, mevcut fiyat seviyelerinden yeni zirvelere sıçramanın eşiğinde. ADA/BTC grafiğine bakan ve kripto varlığın geçmişteki performansını değerlendiren ünlü trader, ADA’nın potansiyel fiyat hedeflerini verdi.

Mevcut Fiyatı ve Piyasa Değeri

Yazının yazıldığı an itibariyle Cardano, 71,1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bununla beraber ADA, önceki gün kaydettiği %4,7’lik artışın ve son 24 saatte kaydettiği %1,77’lik fiyat artışının ardından 2,22 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. CoinMarketCap verilerine göre akıllı kontrat kontrat platformu Cardano, piyasa değeri bakımından 4. en büyük kripto para olarak piyasadaki yerini alıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto paraların yüksek volatiliteye sahip olması dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
 • Haydar
  1 sene önce

  Hedef nerede?

  20
 • Makineli Tüfek
  1 sene önce

  Yazıyı 3 kez okudum, ama ünlü traderin verdiği hedefi göremedim. Hedef nedir?

  28