X


Ünlü Kripto Para Fonu Yüzde 323 Kazandığı Yatırımını Açıkladı

Pantera'nın bu yılki en karlı yatırımı hangisi oldu?
21:21
25 Eylül 2020

Pantera Capital kesinlikle kripto para sektörünün en tanınan yatırım fonlarından birisi olarak biliniyor ve şirketin yatırım yaptığı kripto para projelerinin inanılmaz getiriler sağladığı daha önce de kanıtlanmıştı. Kendisi de bir kripto para yatırımcısı ve Bitcoin destekçisi olan Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, yaptığı güncel bir açıklamada fonun son yatırımı ile %100’ün üzerinde kazanç elde ettiğini vurguladı.

Hangi Kripto Para Daha Çok Kazandırdı?

Pantera’nın Bitcoin fonu 1 Ocak tarihinden 31 Ağustos tarihine kadar olan sürede %61 artış elde ederken, dijital varlıklar fonu %168, ICO fonu %323, uzun vadeli ICO fonu ise %270 gelir elde etti. Ünlü fon ise nasıl böylesine kazançlı işlemlere imza attığını ve hangi kripto para projelerini tercih ettiğini açıkladı.

Pantera Capital tarafından yapılan açıklamada bu yükselişin önemli bir kısmının YFI, LUNA, DOT, AMP, AMPL ve bunun gibi DeFi tabanlı kripto paralar sayesinde elde edildiği vurgulandı. Yani 2017 yılında ICO çılgınlığı ile ulaşılan getiri oranı, 2020 yılında DeFi çılgınlığı ile elde edilmiş oldu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Aslında birçok kripto para analisti de ICO’lar ve DeFi’ler arasında en azından FOMO açısından bir benzerlik olduğunu vurgulamıştı. Pantera’nın da getiri oranları ile bunu ima etmesi ve ciddi bir kazanç elde ettiğini göstermesi, kesinlikle bu iddiayı daha da güçlendirmekte. Ünlü fonun hala ICO’lara ve DeFi projelerine uzun vadeli bir yatırımının da olduğu biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar