X

Ünlü Analist BTC, ETH, DOGE, VET ve VRA İçin Kritik Seviyeleri Sıraladı

Popüler kripto para analisti piyasadaki son düşüşün ardından BTC, ETH, DOGE, VET ve VRA için kritik seviyeleri sıraladı.
13:35
29 Ekim 2021
Ünlü Analist BTC, ETH, DOGE, VET ve VRA İçin Kritik Seviyeleri Sıraladı

Popüler kripto analisti ve trader Justin Bennett, lider kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesinden düştükten sonra Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer üç altcoin‘i yakından takip ediyor.

Justin Bennet, Bitcoin ve Ethereum’a Bakıyor

Lider kripto para birimi Bitcoin 60.000 dolar seviyesinde mücadele ederken, Cryptocademy’nin kurucusu, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı için bir 55.000 dolar civarında “ton izdiham” gördüğünü belirtti.

Justin Bennet, Bitcoin hakkındaki açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“55 bin dolar civarında bir ton izdiham var. Bununla birlikte, Eylül ayının 53.000 dolara yakın yüksek seviyesinin de bir rol oynayabileceğini unutmayın. BTC‘de 60.000 doların üzerindeki kilit direnç 63.600 dolar ve 67.000 dolarda yer alıyor.”

Öte yandan kripto para analisti, Ethereum’un şu anda test etmekte olduğu 3.900 dolarlık kritik destek seviyesinin altına düşmemesi gerektiğinin de altını çizdi.

“3.900 doların altına gerilersek, 3.700 dolarlık alana göz kulak olacağım. Kırılmayı güvence altına almak ve fiyat keşfine girmek için ETH/USDT’nin günlük kapanış bazında 4.370 doları temizlemesi gerekiyor.”

Dogecoin, VeChain ve Verasity

Dogecoin (DOGE), 0,23 dolar civarında yeni desteğin üzerine çıktı. Ancak analist, daha düşük seviyeleri test ettiği için DOGE satın almak için en iyi zaman olmayabileceğini söylüyor.

“Bugünkü seansın yükseliş sinyali olarak kabul edilmesi için Salı günkü aralığın içinde kapanması gerekiyor. Salı gününün en düşük seviyesi 0.2520 dolardı, yani bu seviyenin üzerinde bir kapanış yapması gerekiyor.

DOGE bunu yapabilirse, fiyatın 0.27 dolar direncine geri döndüğünü görebiliriz. Olmazsa, muhtemelen 0,23 dolarlık desteğe doğru geri çekilebilir.”

Ayrıca VeChain (VET) son günlerde %21 düştükten sonra Bennett, VET’in hareketinin BTC’ye bağlı olacağını söylüyor. Bitcoin zaten dip fiyatına ulaşırsa, VeChain’in direnç seviyesinin 0.155 dolara geri döneceğini söylüyor.

“Bununla birlikte, 53.000 BTC’ye doğru daha derin bir düzeltme, VET‘i 0,10 ila 0,11 ABD doları aralığına getirebilir, özellikle de bugün VET/BTC’nin direnç ve satışa ulaştığını gördüğümüzde.

Tabii ki, Bitcoin için dip zaten varsa, VET mevcut seviyesini korumalı ve 0.155 dolar direncine geri dönmelidir.”

Bennet son olarak Verasity‘nin (VRA) 0,05 dolarlık kırılmanın ardından bir ralli sırasında geri çekilmesini bekliyor.

“VRA/USDT 0.055 dolar – 0.065 dolar destek alanına geri çekilirse, olumlu bir satın alma fırsatı sunabilir. Anahtar direnç 0.085 dolar seviyesinde yer alıyor.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar