X


Ünlü Analist 20x Bekliyor! İşte Bu Altcoin’de Artışı Tetikleyebilecek 3 Faktör

Ünlü analist bu altcoin'de büyük artış bekliyor!
10:40
10 Ekim 2021
Ünlü Analist 20x Bekliyor! İşte Bu Altcoin'de Artışı Tetikleyebilecek 3 Faktör

Cardano ekosistemi içinde ve hepsinin ötesinde tamamen merkezi olmayan ve gözetimsiz bir şekilde sorunsuz işlemler sunan, son teknoloji yeni nesil DEX ve likidite protokolü Adax (ADAX) büyük artış potansiyeline sahip. İşte Adax fiyatını aya çıkaracak 3 neden.

Ben Armstrong Bu Altcoin’de Büyük Artış Bekliyor

Ünlü isim Ben Armstrong’a göre, Adax’ı farklı kılan ve onu Cardano ağındaki en iyi DEX olmaya itecek 3 ana neden var. İlk neden, şimdiye kadar fiili endüstri standardı olan Ethereum tabanlı ERC-20’lerle uyumluluğu:

“IOHK’nın ADAX üzerindeki Cardano-Ethereum köprüsünden yararlanarak, trader’lar ve token sahipleri token’larını Cardano ağına ve bu ağdan geçirebilir. Sadece birkaç basit tıklamayla anında aynı şekilde çalışan aynı değerde yerel bir token’a dönüştürülürler. Hepsinden iyisi, bu tek yönlü bir yol değil. İki yönlü bir çözümdür. Yani kullanıcılar tokenlerini ağda yakarak kaynağa geri taşıyabilirler.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İkinci olarak, Adax, likidite havuzlarındaki dinamik olarak dalgalanan oranları ve likidite stresini ele almak için bazı yeni ve yenilikçi modellerden de tam olarak yararlanıyor. Daha da önemlisi, ücretleri tüm zamanların en düşük seviyelerine çekiyor.

Son olarak Armstrong, Adax’ın UI görünümünün kusursuz, kullanımı kolay ve önyükleme yapmak için harika özelliklere sahip olduğuna dikkat çekiyor:

“Günümüzde en iyi DEX statüsüne sahip olmak için iyi bir kişiliğe sahip olmak yeterli değil. Dışarıdan da güzel olmalısın. Neyse ki ADAX için kullanıcı arayüzleri herhangi bir Lamborghini kadar iyi görünüyor.”

Ben Armstrong ayrıca şunları ekledi;

“Yalnızca bu değil, kullanıcılar TVL gibi paha biçilmez verilerden faydalanabilir, mevcut havuzlara kolayca likidite ekleyebilir ve ADAX’ın StockGeist.ai ile ortaklığı sayesinde, yerleşik bir sosyal duyarlılık özelliğini entegre ederek sosyal medyadan gerçek zamanlı veriler sağlar. Hangi token’ların ve çiftlerin çekiş kazandığını veya güç kaybettiğini göstermek için medya. Demek istediğim, amaç Cardano’da tercih edilen DEX olmaksa, Netflix’in Blockbuster için ne olduğunu Uniswap için de bu olacaktır.”

ADAX 20 Kat Artabilir

İçeriğin hazırlandığı sırada Adax, 2,41 dolarlık ATH’sinden neredeyse %70 düşüşle 1.11 dolardan işlem görmeye devam ediyor. ADAX için mevcut piyasa değeri ise şu anda sadece 58 milyon dolar.

Armstrong, KuCoin ve Bitrue’nin Adax listelemesi ile fiyat yeniden 2,41 dolarlık ATH’ye geri itebileceğini düşündüğünden dolayı, ADAX’ın önümüzdeki haftalarda yükselişe geçmesini bekliyor.

Ayrıca, ADAX’ın Cardano’da bir token yayınlayan ilk DEX’i ve düşük ücretler, birlikte çalışabilirlik ve bu kusursuz kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ile Armstrong bu DEX’in toplu olarak benimsenmesinin kaçınılmaz olduğunu ve fiyatın en az 20 kat daha artabileceğini bekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar