Ünlü Altcoin Uzmanı Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Yükselmemeleri İmkansız

Ünlü kripto para analisti ve stratejisti Altcoin Sherpa, Litecoin (LTC) ve üç altcoin'in ayı piyasasının ortasında yükselmeye hazır göründüğünü iddia ederek bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
09:33
1 Aralık 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ünlü kripto para analisti ve stratejisti Altcoin Sherpa, Litecoin (LTC) ve üç altcoin’in kripto para piyasasını adeta yakıp yıkan ayı piyasasının ortasında yükselmeye hazır göründüğünü iddia ederek bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Analistin İşaret Ettiği Altcoin’ler

Anonim kripto para analisti Altcoin Sherpa, 180 binden fazlaTwitter takipçisine izleme listesindeki Litecoin, Apecoin (APE) ve SushiSwap‘ın (SUSHI) yukarı yönde hareket etme ihtimalinin oldukça yüksek olduğuna inandığını belirterek şu notu düştü:

Kısa vadede bence en iyi görünen paralar: APE, SUSHI, LTC.

Altcoin Sherpa, dev kripto para borsası Binance tarafından çıkarılan kripto paranın da ralli yapabileceğini söyleyerek Binance Coin‘e (BNB) dikkat çekerek şunları söyledi:

Mega EMA (üssel hareketli ortalama) desteği 4 saat civarında. Bence burası dürüst olmak gerekirse long pozisyon açmak için iyi bir bölge ama çok fazla s/r (destek/direnç) desteği görmüyorum. Yine de uzun vadeli planlar için değerlendirilmesi gereken iyi bir bölge.

BNB, bu yazının hazırlandığı sırada son 24 saatte yüzde 0,33 düşüşle 298,59 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin için Korkutan Senaryo

Altcoin Sherpa, ayrıca yeni bir strateji oturumu videosunda Bitcoin (BTC) hakkında bir piyasa güncellemesi yaptı. Bitcoin‘in fiyatının, kripto para borsası FTX’in çöktüğü Kasım ayı başındaki 21 bin dolar fiyat seviyesinden hızlı düşüşünün ardından bu ayın başlarında yeniden yükselişe geçeceğini iddia etti:

Fiyatın 21 bin dolardan 15 bin dolara kadar olan bu verimsiz hareketin bir kısmını doldurması gerektiğine inanıyorum… Mutlaka 20 bin dolara gideceğini söylemiyorum, ama belki 18 bin dolar veya bunun gibi bir seviyeye gider. Ve sonra potansiyel olarak yeni dipler kaydedilecek. Yeni diplerin nereler olacağını bilmiyorum.

En büyük kripto para Bitcoin, yazım sırasında son 24 saatte kaydettiği yüzde 1,39 yükselişle 17 bin 101 dolardan el değiştiriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar