reklamı kapat

Türkiye Blockchain & Bitcoin Konferansı

12:00
23 Şubat 2018

1 Mart’ta İstanbul’da Türkiye Blockchain & Bitcoin Konferansı düzenlenecek. Konferansta kripto paralar, blockchain ve piyasadaki yatırımlar konuşulacak.

Konferansın programı üç ana başlıktan oluşuyor: Blockchain, FinTech ve ICO’lar. Türkiye ve Bulgaristan, ABD, Singapur gibi ülkelerden gelen piyasa uzmanları bu konularda sunum ve konuşmalar yapacak.

Konuşmacılar blockchain’in kullanılabileceği sektörlere (finans hizmetleri, eğitim, etkinlikler ve sigorta) ve bu sektörlerdeki güncel konulara değinecek. Bunun yanı sıra blockchain’de güvenlik, düzenlemeler, ICO’ların gelişimi, blockchain projelerine yatırım ve benzeri konular tartışılacak.

Uzmanların konuşmalarının dışında konferans programında iki panel konuşması yer alıyor. Panel konuşmacıları kripto paraların dünya ekonomisine etkileri ve FinTech sektörünün geleceği hakkında konuşmalar yapacak.

Blockchain

Etkinlik programında yer alan “Kripto paraların ve blockchain teknolojisinin dünyaya etkisi” başlıklı bölüm oldukça dikkat çekici. Uzmanlar blockchain ve kripto paraların gündelik hayatımızı  birkaç yıl içinde nasıl etkileyebileceğini tartışacak.

  • Mahir Çipil, Ray Sigorta pazarlama müdürü.
  • Cemil Şinasi Türün, ‘Blockchain Evangelist’, kripto para ve blockchain temelli ilk Türk projelerinin başındaki isim.
  • Onur Baran Çağlar, finans, telekomünikasyon ve blockchain teknolojileri danışmanı.
  • ABD’den Gordon Einstein, CryptoLaw Partners hukuk şirketinin yönetici ortağı.

“FinTech” konulu konuşmalar

Konuşmaların ana başlığı “Finansal teknolojiler piyasasının geleceği.” Panel konuşmacıları FinTech sektöründeki olası blockchain projelerine değinecek.

Konuşmacılar:

  • Patrick Bosteels, Stage-Co platformunun ve yetenekli çocuklara programlama öğretme amacıyla kurulmuş gönüllülük projesi CoderDojo’nun ortak kurucusu.
  • Bülent Tekmen, Colendi isimli Türk FinTech şirketinin ortak kurucusu.
  • Stefano Virgilli, Singapur’da yaşayan İtalyan girişimci. Copernicus Gold isimli FinTech şirketinin pazarlama müdürü, iş kuluçka merkezi danışmanı ve küçük işletme rehberi.

Türkiye Blockchain & Bitcoin Konferansına katılın ve blockchain sektörü ile son gelişmeleri uzman kişilerden öğrenin!

Konferansa için biletler bitiyor. Kayıt olma fırsatını kaçırmayın! Konferansa bir hafta süre ve sadece 50 bilet kaldı. Son 750 liralık biletler katılımcılarını bekliyor. Kayıt ol

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun