reklamı kapat

Türk Yatırımcılar Binance’de Birbirine Meydan Okuyor!

Binance, Türk yatırımcılar için toplamda 20.000 TRY ödüllü yarışma düzenliyor. 
17:13
19 Haziran 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance Türk kullanıcıları için bir yarışma düzenliyor ve yarışmanın kazananlarına 18.000 Türk Lirası ödül verileceği ifade ediliyor.

Yarışmanın Detayları

“Takımını kur oyunu kazan” sloganıyla kamuoyuna duyurulan oyunun promosyon tarihlerinin 17 Haziran ve 20 Temmuz arasında olduğu ifade ediliyor. Yatırımcı klanları şeklinde gerçekleşen yarışmaya katılabilmek için klan kaydı yapılması gerekiyor.

Bunun yanında her klanın en fazla 3 en az 1 üyeden oluşabileceği de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Google Form üzerinden yapılacak kayıtlarda her klan üyesinin referans kimliği, klan adı ve klan şifresi olmak üzere üç bilgiyi doldurması gerekiyor. Bunların yanında klan şifresinin kimseyle paylaşılmaması konusunda da Binance kullanıcıları uyarıyor.

Klanlar işlem hacmi konusunda ve BNB/TRY, BTC/TRY, ETH/TRY, USDT/TRY, XRP/TRY  işlem çiftlerinde birbiriyle yarışacak. 20 Haziran ile 20 Temmuz arasında bu işlem çiftlerinde en çok hacmi yapan il üç klan ise yarışmanın kazananı olacak. Yarışmanın birincisine 10.000 Türk Lirası, ikincisine 5.000 Türk Lirası ve üçüncüsüne 3.000 Türk Lirası verilecek. Ödüllerin ise klan üyeleri arasında eşit olarak bölüneceği ifade ediliyor.

Favori Yatırımcısını Seçen de Kazanıyor

Binance favori yatırımcısını seçen kullanıcılarına da toplamda 2.000 Türk Lirası ödül dağıtacağını açıkladı. Klan yarışması bittikten sonra çekilişle belirlenecek ve belirtilen koşulları yerine getiren 10 kullanıcıya 200’er Türk Lirası dağıtılacak.

Bunların yanında Klan yarışmasına katılabilmek için katılımcıların Türk vatandaşı olmaları ve kimlik onaylarını yaptırmış olmaları gerekiyor.

Binance’in Türk kullanıcılar için düzenlediği bu yarışmaya katılmak ve kazanma şansı elde etmek için daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.