X


Tron (TRX), Algorand (ALGO) ve Hedera Hashgraph (HBAR) Fiyat Analizi

Tron (TRX), Algorand (ALGO) ve HBAR'da son durum.
00:08
11 Nisan 2021

Tron’un (TRX) yükselen grafikten kopuşu 0.12 dolara takıldı. TRX, henüz 0.12 dolar seviyesinde tutunabilmiş değil. Bununla birlikte Algorand (ALGO) teknik göstergeleri yükseliş trendinin bir miktar yavaşladığını gösterirken Hedera Hashgraph’ın önümüzdeki seanslarda yatay işlem göreceği öngörülüyor.

Tron (TRX)

4 saatlik grafik verilerine göre Tron, daralan bir kanalda kırılma gördü. Ancak 0.12 dolarlık dirence takıldı. Henüz bu seviyenin üzerinde kapanış gerçekleştiremeyen Tron fiyatı 0.125 dolar ila 0.144 dolar arasındaki dar bir kanal içerisinde kaldı. RSI, fiyatın zirve oluşturduğu noktadan sonra eğilimini tersine çevirdi. RSI 50 seviyesiyle nötr bölgede yer alıyor. TRX’in yukarı yönlü bir kırılmada önündeki kritik direnç seviyeleri 0.125 dolar ila 0.132 dolar olarak göze çarpıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Algorand (ALGO)

Algoran 1.44 dolar ila 1.24 dolar arasında oluşan kanalda işlem görüyor. Şubat ayının sonunda bu kanal geçersiz kılınıp düşüş trendine girildi. Ancak bu düşüş, lider kripto para birimi Bitcoin fiyatının 58.000 doların altına sarkmasıyla gelmişti. BTC fiyatı bugün 60.000 doların üzerine çıkarak kritik bir direnç seviyesini test etti. Bununla birlikte ALGO rotasını yukarı yöne kırdı. ALGO’da 1.44 direncinin kırılması ve ardından gelen güçlü bir ivme fiyatı 1.59 dolara kadar çıkarabilir. Bununla birlikte RSI’daki düşük seviyeler olumlu senaryonun aleyhinde bir işaret olarak kaydedildi. MACD’de momentum düşüş eğilimine kaydı.

Hedera Hashgraph (HBAR)

Son 24 saatlik dilimde düşüş trendi HBAR fiyatını aşağıya çekti. Ancak boğalar 0.329 dolarlık desteği savunmayı başardı. HBAR fiyatı bu seviyenin altına sarkan bir senaryoda 0.28 dolara kadar gerileyebilir. ADX göstergesi bir konsolidasyon dönemini işaret etti. HBAR fiyatı olası bir yukarı yönlü harekette 0.403 dolar ila 0.437 dolarlık dirençle karşı karşıya kalabilir.  HBAR fiyatı haberimizin hazırlandığı sırada 0.32 dolarlık kritik destek seviyesinde işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar