reklamı kapat

Tron Ağı Beklenen Güncellemeye Kavuştu’

Tron Foundation beklenen güncellemesine kavuştu.
17:00
11 Ağustos 2019

Tron Foundation bugün yaptığı bir duyuru ile merakla beklenen ”Sun Network’s” isimli güncellemenin 1.0 versiyonuna kavuştuğunu ve ölçeklenme çözümünün artık başlayacağını açıkladı. Tron (TRX) ana ağının kapasitesini genişletmek için piyasaya sürülen güncelleme aynı zamanda DAppChain, akıllı kontratlara optimize edilmiş yan ağ ve ağlar arası iletişim gibi birden çok ölçeklenme projesini de hayata geçirecek.

Tron Ağı İçin Önemli Güncelleme Yayınlandı

Tron Foundation CEO’su Justin Sun konu hakkında Twitter üzerinden yaptığı duyuruda bunun merkeziyetsiz uygulamaların çok daha düşük enerjiyle çalışmasına imkan tanıyacağını dile getirdi.

Söz konusu güncelleme aslında akıllı kontrat işlemlerinin çok daha düşük işlem ücreti ile yapılmasını mümkün kılarken aynı zamanda ana ağ üzerindeki akıllı kontratların saniye başı işlem sayısını da arttıracak. Güncellemenin ikinci büyük özelliği ise birden çok optimize edilebilir ayarlamalar yapılabilmesinin önünü açması şeklinde biliyor. Söz konusu ayarlamalar arasında yan ağ teşvikleri, işlem ücretleri ve işlem onay hızı yer almakta.

Justin Sun aslında bundan kısa bir zaman önce kendisi ve Tron Foundation için şart koştuğu ilk önceliğini açıklamıştı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.