The Sandbox (SAND) Turkishverse Duyurusu! Yakında Başlıyor!

Özet

  • The Sandbox bugün yaptığı duyuruda Turkishverse arazi satışlarının yakında başlayacağını açıkladı.

  • SAND Token fiyatı 2021 Kasım ayındaki zirvesinden bu yana istikrarlı biçimde düşüyor.

  • Kısa vadede 0,3 dolar desteğinin kaybı 0,29 ve 0,27 dolara kadar düşüş görebiliriz.

  • Piyasaya etkisi: Negatif
21:50
22 Ağustos 2023

2021 sonunda teknoloji devleri metaverse odaklı projelerini açıklarken SAND ve diğerleri roketleri ateşlemişti. Metaverse tokenler devam eden ayı piyasalarının ortasında ilgi daha çok yapay zekaya kaydığı için negatif performans gösteriyor. Kullanıcı sayıları önemli ölçüde azaldı ve metaverse arazilerinin taban fiyatları önemli ölçüde eridi.

Turkishverse Arazi Satışı

Bugün 16:27’da The Sandbox resmi hesabından yapılan duyuru çok önceden başlatılan Turkishverse hakkındaydı. Kurumsal hesaptan geçilen duyuru yakında metaverse arazi satışlarının Turkishverse için başlayacağını söylüyordu.

2022 Haziran ayında Türkiye pazarına giriş yapan ve Muhteşem Yüzyıl ve Kral Şakir gibi ortaklıkları duyuran The Sandbox burada özel bir metaverse alanı başlattı. Nisan ayındaki Ramazan etkinliklerindeyse gizemli kutu kazanabileceğiniz bir oyun duyuruldu. Burada verilen ödüller arasında Turkishverse LAND için Whitelist hakkı da yer alıyordu. Aradan geçen yaklaşık 4 ayın ardından The Sandbox artık Turkishverse için metaverse arazi satışlarının yakında başlayacağını müjdeliyor.

Metaverse arazi satışları NFT cinsinden oluyor ve uzun süredir NFT’lere ilgi azaldığı için The Sandbox evvelki arazi satış fiyatlarından daha uygun rakamlar sunabilir.

SAND Token Fiyat Tahmini

Binance borsasında SAND Token yazı hazırlandığı sırada 0,32 dolardan alıcı buluyor. Bu yıl devasa kilit açılışları yapan SAND oldukça enflasyonist bir dönemden geçiyor. Artan arz ve düşen yeni talep doğal olarak fiyatın istikrarlı biçimde erimesine neden oldu. Geçtiğimiz hafta BTC fiyatında yaşanan düşüş fiyatın 2021 Temmuz seviyelerine gitmesini sağladı.

17 Ağustos tarihinde kısa süreliğinde de olsa 0,3 dolar desteğini kaybeden fiyat 0,2908 doları gördü. Şimdilik 0,3171 dolar desteğinin üzerinde tutunan fiyat düşüş eğilimini sürdürüyor. Yeniden toparlanma için fiyatın 0,34 dolar üzerinde kapanışlara ihtiyacı var. Eğer bunu başarabilirse 0,41 dolara kadar ralli uzayabilir. Sonraki hedeflerse 0,46 ve 0,63 dolar zirveleri olacaktır.

SAND Token fiyatı 8 ayın ardından yeniden 2 Ocak 2023 seviyelerinde ve daha fazla kayıp onu 21 Haziran 2021 haftasındaki 0,27 dolara itebilir. 2021 Kasım zirvesinden bu yana SAND Token fiyatı yaklaşık %96,56 oranında düştü. 92 haftadır ara yükselişler olsa da fiyatın istikrarlı biçimde düştüğünü gördük.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar