X


Tezos İlk On Kripto Arasına Girmeye Hazırlanıyor

Tezos attığı son adımlarla popülaritesini arttırıyor. 
16:00
12 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Tezos (XTZ), son günlerdeki hamleleriyle ilk ondaki kripto para arasına girmeye hazırlanıyor olabilir.

Tezos’un Popülaritesi Artıyor

XTZ piyasa fiyatı geçtiğimiz haftalarda arttı ve bu durum gelecek ile ilgili yatırımcılarda umut ışığı yaktı. Bununla beraber XTZ, ilk şüphelerin ardından gelişmeye devam ediyor ve neredeyse tüm ICO kazanç istatistiklerini büyütüyor.

XTZ, haftalık olarak sergildiği %20’lik artışın ardından fiyatını 1.54 dolar kadar yükseltti. Ayrıca diğer kripto para birimlerindeki düşüşlerin yanında Tezos, yatırımcısını sevindirdi. Tezos, kripto para alanında yavaş bir başlangıç yapması ve gecikmeli lansmanına rağmen yatırımcıların ilgisini çekiyor ve ön plana çıkıyor.

Kraken’in Tezos Hamlesi

Tezos’un staking hizmetlerinde kullanılmaya başlaması sebebiyle borsaların da Tezos’un benimsenmesi ve fiyat artışında eli olabilir. Bu, XTZ ile işlem yapma şansını arttırır ve eğer coin’ler aktif değilse, staking ödülleri kazanma potansiyeli sunar. XTZ staking ödülleri kilitli olan token’lara göre değişir.

Kraken’in Tezos’u staking hizmetine eklemesiyle XTZ’ye olan ilginin daha da artması bekleniyor. Bu durumda XTZ’yi ilk on kripto para arasına sokabilir.

Tezos için mevcut staking ödülü şu anda %6.6 seviyesinde yer alıyor ve bu da pasif gelir içinde en iyi gelir sağlayan kripto para birimi olmasını sağlıyor.

Ayrıca Binance de 3 Aralık tarihinde yaptığı bir duyuru ile Tezos (XTZ) için olan staking hizmetini açıklamıştı.

Bunlarla beraber arama motorlarındaki artış da Tezos’a olan ilginin oldukça yükseldiğini gösteriyor. Konuyla ilgili detayları bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Kaynak: Bitcoinist

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar