X


Son Günlerin En Popüler 11 Altcoini En Az 8 Tanesini Hiç Duymadınız!

Hiç duymadığınız ancak son birkaç günde popüler olun 11 kripto para!
00:18
11 Eylül 2021

Sosyal medya ve kripto para listeleme platformlarında en fazla ilgi gören 11 kripto parayı sizin için inceliyoruz. Bu kripto paraların en az 8 tanesini duymamış olabilirsiniz çünkü sadece son birkaç gün içinde ciddi ilgi görmeye başladılar. Bazılarının fiyatı ciddi anlamda artarken bir kısmı yıkıcı düşüşler yaşadı. Hazırsanız son birkaç günün en fazla araştırılan kripto paralarına geçelim.

TKBToken (TKB)

Binance Smart Chain altyapısında basılan BEP-20 token NFT oyunlarına odaklanıyor. TKBToken (TKB) yatırımcılarına oyun oynarken kazanç sağlamayı vaat ediyor. Proje oldukça yeni ancak sosyal medyada ve kripto para listeleme servislerinde yoğun biçimde araştırılıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Toplam 100 milyon adet basılan TKBToken (TKB) tüm varlıklarının %60’ını likidite ve madencilik havuzları için ayırdı. Whitelist satışı ile arzın %24,9’u sahiplerine ulaştı. Şu an PancakeSwap ve ZT üzerinde listelenen token sadece PancakeSwap’tan alınabiliyor. TKB’nin güncel fiyatı 0.01493 dolardır.

MarketMove (MOVE)

Bugün %13 yükselen MOVE fiyatı 330 bin dolar hacim yaptı. BSC ağında üretilen BEP-20 tokenı 1 trilyon toplam arza sahiptir. Peki MarketMove (MOVE) ne işe yarıyor diyeceksiniz. Kendini yapay zeka destekli DeFi platformu olarak tanımlayan MarketMove (MOVE) AI ve uzman desteğiyle daha iyi yatırım fırsatları sunmayı vaat ediyor.

Yapay zeka uzmanı Michael Novack tarafından başlatılan proje DeFi ile yapay zekayı birleştirmeyi amaçlıyor. Michael Novack yaklaşık 8 yıl yapay zeka çözümleri üreten şirketlerde yönetici olarak çalıştığını söylüyor. Ekibin kalan kısmı büyük oranda anonim ve kısa süre sonra MarketMove 1.0’ı yayınlamak istiyorlar. Sadece PancakeSwap üzerinden alınabilen token 0.00002853 dolardan satılıyor.

Safe Earn (SAFEARN) ve Diğerleri

Bol sıfırlı tokenlara bayılan yatırımcıların akınına uğrayan Safe Earn (SAFEARN) 9 Nisan’da gördüğü zirveden sonra aralıksız düşmeye devam ediyor. Son günlerde yeniden yatırımcıların ilgisini çeken projenin 780 bin dolar günlük hacmi bulunuyor. Bu token da BEP-20 sanırım artık işlem maliyetleri token vurguncularını Binance Smart Chain (BSC) ağına yönlendiriyor. Bugünlerde BEP-20 tokenlara dikkatli yaklaşmakta fayda var.

Safe Earn (SAFEARN) yakın zamanda stake platformunu açıklayacak, platform üzerinde hacim oluşturan kullanıcılara kendi yerel tokenından vermeyi vaat eden bu platforma karşı temkinli olmakta fayda var. Bu tarz finans çözümlerinin profesyonel ekipler oluşturamadığı ve sık sık hack vakalarıyla gündeme geldiğini biliyoruz.

Kripto para listeleme platformlarında en fazla aranan diğer kripto paralar ise Thoreum (THOREUM), BIGFOOT (FOOT), DogeCola (DOGECOLA), Catgirl (CATGIRL), ThunderBNB.app (THUNDERBNB), Trustworks (TRUST), Solana (SOL) ve ExzoCoin 2.0 (EXZO) oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar