X


Son Dakika: Fiyatı Hızla Arttı! Altcoin Listeleme Haberi!

Amerika'nın en büyük kripto para borsası yeni bir altcoin listeleniyor. Ethereum rakibi bu altcoinin ApeCoin ile bağlantısı ne?
19:03
18 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Coinbase kripto para borsası tarafından kısa süre önce yeni bir altcoinin listeleneceği bilgisi paylaşıldı. Bu tarz haberler sonrası alışık olduğumuz şey ani fiyat artışlarıdır. Tam da böyle oldu. Peki hangi altcoin listeleniyor? Listeleme ne zaman yapılacak?

Coinbase Listeleme Haberleri

ABD’nin en büyük kripto para borsası 19 Mayıs saat 19:00’da Flow’u listeleyecek. Altcoinin fiyatı haber açıklandığı sırada 2,7 dolarda bulunuyordu ve aniden 3,29 dolara yükseldi. Yazı hazırlandığı sırada Flow 2,9 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Coinbase daha önce yaptığı gibi işlemleri kademeli olarak açacak. Flow yatırımcıları varlıklarını Coinbase borsasına taşımaya başladı. Yarın listeleme gerçekleşene kadar fiyatta büyük dalgalanmalar görülebilir.

Popüler kripto para borsaları tarafından yapılan listelemeler, ani fiyat hareketlerini tetikler. Alım yaptığınız seviyeyi FOMO bittikten sonra uzun süre göremeyebilirsiniz. Birçok altcoinin ATH bölgesiyle ilgili konuşurken şunu söyleriz “Binance, Coinbase listelemesi sırasında bu seviyeye ulaştı” yani kazanç fırsatıyla birlikte göze aldığınız riskte büyüktür.

Coinbase ve Flow

Geleneksel hisse senedi piyasalarında işlem gören bir şirket olduğu için Coinbase listeleme süreçlerini çok daha ciddi titizlikle yürütmek zorundadır. Bu sebepten hali hazırda rakiplerine göre daha az alternatifle müşterilerine hizmet veriyor. Ancak şirket CEO’su geçtiğimiz yılın ortasında yaptığı açıklamada onay ve değerlendirme süreçlerini kısaltarak müşterilerinin taleplerine daha hızlı cevap vereceklerini söyledi.

Bu açıklama sonrasında aylar içinde onlarca farklı kripto paranın listelendiğini gördük. Şirketin Flow’u listelemesi önemli çünkü ApeCoin topluluğunun taşınabileceği potansiyel ağlar arasında adı zikrediliyor. Ethereum ağındaki yüksek işlem ücretleri sebebiyle arayışa giren Yuga Labs yetkilileri alternatif ağlarla görüşmelerini sürdürüyor. Eğer bir taşınma söz konusu olursa bu çok büyük yatırımcıların Flow’u kullanmasını sağlayacak. Doğal olarak piyasa değerinde de ciddi bir büyüme görülebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar