X

Shiba Inu Yorumları: SHIB, Coinbase Etkisini Arkasına Alarak Yükselişe İvme Kazandırıyor

SHIB, yükseliş trendini koruyor.
14:54
17 Haziran 2021

2021 yılı meme kripto paraların yılı mı oluyor? Meme coin fikri yeni olmamasına rağmen bu yıl büyük ilgi gördü ve önemli adımlara imza atti. Dogecoin (DOGE), son 12 ayda inanılmaz bir performansa sergileyerek 0.73 dolara kadar tırmandı. Elon Musk’ın popüler kripto paranı hakkında görüşleri, DOGE yatırımcılarını ateşlemeye ve yatırım düşünenleri cezbetmeye devam ettii

Coinbase Listeleme Haberinin Arından Kripto Paralar İvme Kazandı

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, yaklaşık olarak 48 saat önce Shiba Inu (SHIB), Chiliz (CHZ) ve Keep Network’ü (KEEP) platformuna dahil edeceğini duyurdu. SHIB, duyurunun ardından kısa sürede %36’ya yakın artış kaydetti. Bununla birlikte CHZ ve KEEP de benzer performanslara imza atarken fiyat seviyesini en iyi şekilde koruyan Shiba Inu oldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla Shiba Inu, 0.0000080 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Coinbase etkisiyle fiyatları fırlayan popüler kripto paralar kripto topluluğundan bir çok gözü üzerine çekti. CHZ ve KEEP duyurusunda ise Chiliz 0.36 dolara dokundu ve KEEP 0.70 dolara kadar tırmanırken bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.64 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Coinbase’in Kripto Para Listeleme Stratejisi

Öte yandan önemli artışların akabinde büyük bir düzeltme görmeyen bu üç kripto para belirsiz rota içerisinde öne çıkanlardan olmayı başardı. Coinbase borsasının bu duyurusu yaklaşık bir ay önve Dogecoin’i platformunda kabul etmesinin ardından geldi. Coinbase Pro, kısa süre önce Polkadot (DOT?, Gitcoin (GTC), AMP ve Internet Computer’ı (ICP) listelediğini açıklamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar