Shiba Inu (SHIB), Shibarium ile 2022’ye Damga Vurmayı Hedefliyor! SHIB 2022 Fiyat Hedefi!

Shibarium Nedir? Eğer SHIB ekibi yol haritasına uyum gösterirse fiyat hareketi için harika bir şeydir. İşte detaylar.
21:15
31 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yüksek kazanç beklentisiyle sayısız kripto para yatırımcısı meme tokenlere yöneldi. Bunların başında Dogecoin ve Shiba Inu geliyor. Bu yıl iki altcoin de oldukça iyi bir performans gösterdi. Sadece Mart-Nisan ayında bile SHIB alsaydınız bugün 1000x’in üzerinde kazancınız olacaktı. Peki önümüzdeki yıl Shiba Inu (SHIB) neler planlıyor?

Shiba Inu (SHIB), Shibarium Nedir?

Shiba Inu, başlangıcından bu yana bir ERC-20 token oldu. Shiba Inu bugünkü haline gelene kadar pek çok insan bu gerçeği gerçekten umursamadı. Memcoin’in bu yıl benimsenme oranı, inanılmaz derecede artış gösterdi. Ağ, artan kullanımı karşılamak için yakın zamanda Shibarium adlı kendi layer2/blockchain’ini duyurdu ve tüm ağı bu blockchain’e taşımayı hedefliyor.

Buna ek olarak, Shiba Inu ayrıca SHI adlı blockchain’de kendi stablecoinlerini piyasaya sürecek. Gaz ücretleri içinse Bone Token’i kullanacak. Tüm bu duyurular, altcoin ağının kendi duyuru sitesini de başlatmasının ardından geldi. Bütün bunlar, Shiba Inu’nun ekosisteminin gelişimini çok ciddiye aldığını kanıtlıyor. Ve bu aslında ağın performansını iyileştirebilir ve SHIB‘yi önemli bir dijital varlık haline getirebilir.

Ethereum‘un ücret sorunları hüküm sürmeye devam ettiğinden, insanların pahalı işlemlerini engellemenin bir yolunu kabul etmesi doğaldır. Şu anda Ethereum’daki her işlemin maliyeti 9,1 doların üzerinde, L2’deki işlem ücretleri ise 86 dolara kadar çıkıyor. Shibarium bunu mümkün olduğu kadar düşürmeyi amaçlıyor.

Shiba Inu (SHIB) 2022 Hedefi

Fiyatın şimdiki konumu zirveden %57,4 uzakta bulunuyor. Yatırımcı cüzdanlarının sadece yarısında SHIB var ve bu 2022 için size önemli fikirler verebilir. Öncelikle cüzdanların %50 dolu olması oldukça iyi bir şey ve Shibarium ile SHIB büyük bir ivme kazanabilir. Ethereum killer grubuna ilk defa bir meme tokeni ekleyebiliriz.

SHIB mevcut toplam arzı ile bazı şeyleri istese de başaramayacak. Örneğin Shiba Inu (SHIB) 1 dolar olur mu? Bu sorunun cevabı net bir şekilde hayırdır, mevcut arzını 1000 kat küçültse bile bu hedef hiç gerçekçi değil. Sonuçta 40-50 dolar yatırım yaparak milyoner olmak bu kadar kolay değil. Fakat önümüzdeki yıl ağ aynı şekilde gelişmeye ve büyümeye devam ederse 0,0001 dolarlı rakamlar rahatlıkla görülebilir. En kötü senaryoda sert bir ayı kışı geçiririz ve fiyatı 0,0000008 dolar bölgesine uğurlarız.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar