X


Shiba Inu (SHIB) Kritik Bir Seviyeyi Koruyor! Yeni ATH Kapıda Mı?

Popüler şaka para birimi SHIBA fiyatında geri çekilme yaşanırken, daha fazla artış olası mı?
17:30
10 Ekim 2021
Shiba Inu (SHIB) Kritik Bir Seviyeyi Koruyor! Yeni ATH Kapıda Mı?

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB) bu hafta içerisinde inanılmaz bir momentum yakaladı ve 4 günde %300’ün üzerinde bir artış kaydetti. Peki Shiba Inu’da daha fazla artış bekleniyor mu? Gelin analizlere bakalım.

Shiba Inu’da Daha Fazla Artış Olası mı?

Shiba Inu fiyat hareketi bu haftaki yükseliş rallisinden sonra henüz bitmedi. Popüler şaka para birimi SHIBA, son artışla birlikte dikkatleri üzerine çekti.

Uzun bir sürenin ardından hızlı bir artış başlatan Shiba Inu, 0.000035 dolar seviyesine kadar ulaşmayı başardı. Ancak Shiba Inu son birkaç gündür fiyatta geri çekilme yaşarken bu durum alıcılar için bir fırsat olabilir. Alım fırsatı olarak görülebilecek seviyelerden biri ise 0.00002391 dolar olarak tanımlanabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Öyle ki bazı kripto para analistleri Shiba Inu‘nun yeniden bir artış başlatacağını ve hatta 0.000040 dolar seviyesine kadar ulaşacağını öngörüyor.

Öte yandan altcoin’ler, lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyat hareketlerinden etkilendikleri için Bitcoin’de 60.000 dolara doğru bir rallinin SHIB fiyatını 0.000040 dolara doğru hareketini hızlandırabilir.

Boğalar rallinin ortasında durdurulma riskini almak istemiyorlarsa ve dahil olmak için daha düşük bir giriş seviyesi ararlarsa, SHIB fiyatı aşağıya doğru bir hareket başlatabilir ve 0,00002000 dolara kadar gerileyebilir.

SHIBA Güncel Durum

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz günlerde muazzam bir artışa imza attı. Öyle ki 0.000008 dolar seviyesinden artış başlatarak 0.000035 dolara kadar yükseldi.

Shiba Inu fiyatında daha sonra ufak bir geri çekilme yaşandı ve fiyat 0.000021 dolar seviyesine kadar düştü. Ardından yeni bir yükselişle fiyat 0.000029 dolara yeniden dokundu.

İçeriğin kaleme alındığı sırada popüler şaka para birimi SHIB, CoinMarketCap’ten alınan verilere göre son 24 saatte %9.04’lük bir düşüşle 0.000025 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar