Shiba Inu (SHIB) Discord Yetkilisi Duyurdu: “2022’ye Sürprizle Giriyoruz”

Shiba Inu Discord moderatörü Queenie, Shibarium'un mümkün olan en kısa sürede piyasaya sürüleceğini bildirdi.
19:42
30 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Resmi Shiba Inu Discord kanalının moderatörü Queenie, Twitter Space’te kaydettiği AMA sırasında, 2022 yılı için sürpriz gelişmeleri aktardı. Moderatör, Shiba Inu topluluğunu heyecanlandırıcı bir şekilde 2022’ye girerken büyük bir sürprizin yolda olduğunu belirtti.

Shibarium Güncellemeleri

Shiba Inu Discord moderatörü Queenie, belirli bir tarih vermekten kaçınarak Shibarium‘un mümkün olan en kısa sürede piyasaya sürüleceğini bildirdi. Tarih vermemenin gerekçesi olarak oluşturulan beklentinin ekosisteme zarar verdiği düşünülüyor. Merakla beklenen Layer 2 çözümünün SHIB işlemlerini çok daha ucuz ve erişeilebilir hale getirmesi bekleniyor. Queeni’ye göre Ethereum blok zincirinin üzerinde çalışan proje yüksek gas ücretlerine muzdarip: “Gas ücretlerinin herkesi rahatsız ettiğinin farkındayız. Bu işimizi gerçekten zorlaştırıyor. SHIB her zaman erişilebilirliği korumak istiyor.”

Bununla birlikte Queeni’nin açıklamalarına göre BONE Shibarium’da gas fee için kullanılan yerel varlık olacak. BONE, şu anda ShibaSwap blok zincirinin yönetim token’ı olarak hareket ediyor. BONE’un sınırlı bir arzı olsa da 2024’e kadar basılmaya devam edilecek.Basım oranını dengede tutacak bir mekanizma geliştirilecek.

Oyun Tutkusu

AMA sırasında Queenie, oyunların NFT koleksiyonu olan Shiboshi’ye dayalı iki versiyonunun olacağını açıkladı. Mobil sürüm, App Store’daki diğer uygulamalar gibi oyun içi satın alımlara sahip olacak. Oyunun blok zinciri versiyonu oynayarak kazanılırken oyuncular kripto para birimlerinde ödüller kazanarak bunları nakde çevirebilecek.

Dogecoin rekabeti konusunda görüşlerini dile getiren Queenie, bu çekişmenin sağlıklı olduğunu ve çoğunlukla şaka tabanlı oluşturulduğunu belirtti. Bu iki kripto para biriminin savunucuları 2021 yılı boyunca rekabet etti. Shiba Inu ekim ay sonlarında piyasa değeri sıralamasında geçiçi de olsa Dogecoin’i geçmeyi başarmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar