Shiba Inu (SHIB) Avrupa’nın Önde Gelen Kripto Para Borsasında Listelendi

İspanya'daki en büyük kripto para borsası Bit2Me, Shiba Inu'yu listelediğini duyurdu.
20:27
14 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

İspanya Merkezli kripto para borsası Bit2Me, yılın en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu‘yu listelediğini duyurdu. Bit2Me’nin bu adımı popüler şaka kripto para Dogecoin’i platformuna entegre etmesinden yedi ay sonra geldi.

Shiba Inu Bir Platformda Daha Listelendi

İspanya’daki en büyük kripto para borsası Bit2Me, Shiba Inu’yu listelediğini duyurdu. 2014 yılında kurulan Bit2Me, yıllık %1.200 büyüme kaydederek İspanya’da bir numaralı borsa olmayı başardı. Popüler alım satım platformu, eylül ayında Ethereum tabanlı bir token olan B2M’yi piyasaya sürdü. Öte yandan ödeme devi Mastercard’ın eski başkanı Baldomero Falcones, ağustos ayında kripto para ödemeleri için bir banka kartı olan Bit2Me Card üzerinde çalışmak üzere Bit2Me’ye kıdemli danışman olarak katıldı.

Avrupa’da daha fazla yer edinmek adına Shiba Inu’yu listeleyen Bit2Me, güçlenme politikasına devam ediyor. Güncel verilere göre Avrupa’nın en büyük borsası olan Bitstamp, 8 Aralık’ta Shiba Inu’yu listeleyeceğini açıklamış ancak teknik aksaklıklar nedeniyle alım satım ertelenmişti.

Kasım ayında Coinbase Pro, kullanıcıların Shiba Inu’yu İngiliz Sterlini ve Euro’ya karşı işlem yapabilme imkanı sundu. Milyarder isim ve PayPal kurucu ortağı Peter Thiel tarafından desteklenen Avustralyalı Bitpanda, SHIB/EUR işlemlerini aktif etmişti.

Borsalar, Popüler Kripto Para Shiba Inu İle Yakında İlgileniyor

Dogecoin katili Shiba Inu, popülaritesini artırmak adına çalışmalarını sürdürüyor. SHIB, 2022 yılı için birçok proje ilan ederek yatırımcıların beklentisini yukarı çekti. Bununla birlikte popüler kripto para borsaları Shiba Inu listeleme ile yakından ilgileniyor. Mevcut döneminde hype’tan yararlanmak isteyen borsalar, Shiba Inu çalışmalarını yakından takip ediyor.

Shiba Inu fiyatı, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %1’lik değer kaybı ile 0.0000377 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar