Shiba Coin Analist Yorumları! Shiba Coin Hedef Fiyatları!

Evet büyük geri dönüş başladı mı? Güncel veriler ışığında SHIB Coin tahminleri!
22:00
22 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Dogecoin’i alt eden ve bir süreliğine de olsa tahtına oturan Shiba Inu (SHIB) yeniden atağa geçti. Yazı hazırlandığı sırada 0,000037 dolardan alıcı bulan SHIB Coin yatırımcısının yüzünü yeniden güldürecek mi? Önemli destek ve direnç seviyeleriyle birlikte güncel fiyat tahminleri!

Shiba Coin Analist Yorumları!

Geçen yıl Kasım ayında başlayan düzeltme dönemi SHIB token fiyatlarına önemli ölçüde zarar verdi. Parite değerinin %65’ini kaybetti ve 0.000031 desteğine gevşedi. Ancak, fiyat dip destekten makul bir talep baskısı alıyor ve bu da yaklaşan bir ralliye işaret ediyor. Ayrıca, bu token için son haberler, olumlu. Avustralya’nın en eski kripto para borsalarından olan CoinJar yeni duyurusunda SHIB dahil 6 kripto parayla listeleyeceğini açıkladı.

Genel görünümün pozitife dönmesiyle birlikte SHIB yeniden ATH bölgesini hedefliyor.

Shiba Coin Hedef Fiyatları!

Shiba Inu 0,000031 dolarlık kritik desteğe düştü ve dar bir konsolidasyona girdi. Token fiyatı, üç haftadan fazla bir süredir 0,0000375 dolar ile bu dip destek arasında gidip geliyor. 20 Aralık’ta yoğun bir satış baskısı yaşadı ve bu da fiyatın 0,000028 dolarlık yeni bir dip görmesine sebep oldu. Neyse ki boğalar devreye girdi ve günün sonunda Doji tipi bir mumla fiyatı çevirdi. Ayrıca, 0,00003775 dolarlık genel dirence doğru güçlü atak başladı.

Shiba Coin 200 EMA’nın üzerinde işlem gördüğü için yükseliş eğilimini sürdürüyor. Ayrıca, yeni ralli 20 ve 100 EMA hattını geri alıyor. Günlük Göreceli Güç Endeksi (46) fiyat hareketine benzer etkileyici bir toparlanma gösteriyor. SHIB token fiyatı, bu daha düşük zaman dilimi grafiğinde V şeklinde bir toparlanma gösteriyor. Yazı hazırlandığı sırada 0,000037 dolarlık direnci aşan fiyatın burada kalıcı olması gerekiyor. Eğer bunu başarabilirse yeni bir ralliye başlamak için yeterli desteği almış olacak.

4 saatlik grafik için Hareketli ortalama yakınsama sapma göstergesi, MACD’yi (mavi) ve sinyal (turuncu) çizgilerinin yakın zamanda nötr bölgenin üzerinde kesiştiğini ve bu da fiyatta bir yükseliş momentumu olduğunu gösteriyor. Fiyat güçlü atağını devam ettirebilirse 0,000055 dolar seviyesinin üzerine kadar çıkabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar