X


Ripple (XRP) Hedef Yükseltti: Popüler Kripto Para, Artış Trendini Koruyor

XRP, 23 ağustos tarihinden bu yana ilk kez 1.30 dolar seviyesine dokundu.
18:00
4 Eylül 2021

Devam eden ABD SEC davasına rağmen XRP fiyatı, yükseliş trendini devam ettiriyor. XRP, 23 ağustos tarihinden bu yana ilk kez 1.30 dolar seviyesine dokundu. Popüler kripto para XRP’nin boğaları, artış hareketini ivmelendirme girişimlerinde bulunuyor.

XRP Yükselişini Sürdürüyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki davaya rağmen XRP fiyatının önümüzdeki seanslarda 1.50 dolara ulaşması bekleniyor. Nisan ayında 2 doların kıyısından dönen XRP, büyük piyasa gerilemesinde kan kaybeden altcoin’lerden biri oldu. 0.60 dolara kadar çekilen fiyat bu bölgede konsolide oldu.

Kritik olarak lanse edilen 0.60 doların başarıyla savunulması ile yakalanan ivme, fiyatın kısa sürede 1 dolara ulaşmasını sağladı. XRP, yaklaşık 48 saat öncesinde 1.30 dolara uzanarak önemli bir hamleye imza attı. 1.30 dolara dokunan XRP henüz bu seviyede tutunamasa da potansiyelini gösterdi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Momentum eksikliği sorununu çözerek artış trendine ivme kazandıran XRP, 1.50 doları hedefliyor. Piyasa değeri sıralamasında altıncılıkta konumlanan XRP’nin 58 milyar dolarlık değeri bulunuyor. Uzman analistler yükseliş hareketinin devamına işaret etti.

XRP Grafikleri

En popüler kripto para birimlerinden biri olan Ripple (XRP), genel piyasa trendini takip ederek yükselişine ivme kazandırmayı hedefliyor. XRP boğaları, piyasa hakimiyetini tamamen ele almak adına girişimlerini sürdürüyor.

XRP günlük grafiklerinde RSI 61 seviyesiyle aşırı alım bölgesine seyrini devam ettiriyor. MACD sıfır çizgisinin üzerinde konumlanarak momentumun yukarı yönlü olduğunu doğruluyor. Bollinger Bantları artış trendini onaylarken yukarı yönlü hareketini koruyor.

XRP fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1.26 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Noname
    1 ay önce

    Bu tür haberler sonrası hep bir fiyatlarda düşüş oluyor. Hedef fiyatlara aldanmamak lazım.

    4