reklamı kapat

Ripple Destekli MoneyGram, Arap Yarımadasına Açılıyor!

Ripple ortağı MoneyGram, eWallet'ı duyurdu.
20:31
26 Haziran 2020

Ripple’ın en önemli ortaklarından birisi olan ve bu konuda ciddi sermaye harcanan MoneyGram, yeni yayınladığı bir duyuruda direkt olarak Dubai İslam Bankası ile bağlantılı olan Digital Financial Services isimli şirketle ortaklık imzaladığını belirtti. Yapılan bu ortaklık sayesinde iki tarafın kullanıcıları da eWallet isimli uygulamayı kullanabilecek.

MoneyGram ve Ripple 200 Ülkeye Daha Ulaşacak

EWallet uygulaması hem hızlı hem de düşük ücretli işlem yapma şansı tanıyacak ve bunun 200’den fazla ülkeye para gönderme seçeneğine sahip olduğu aktarılıyor. Cüzdan uygulaması birden fazla mobil cüzdan operatörü aracılığıyla kullanılabiliyor ve bu sayede uluslararası bir alana sahip oluyor. MoneyGram konu hakkında yaptığı açıklamada özellikle Arap Yarımadası içerisindeki etkisini arttırmak için bu ortaklığı imzaladığını belirtti.

MoneyGram CRO’su Grant Lines konu hakkındaki açıklamasında Birleşik Arap Emirliklerinin dünyanın en büyük havale ağlarından birisine sahip olduğunu ve bu pazara giriş yapmanın kendileri için çok kazançlı olabileceğini belirtti. Kullanıcıların eWallet kullanmaları için sadece BAE kimliğine ve bir sim kartına ihtiyaçları bulunuyor. Bunun devamında kolaylıkla birçok ülkeye para gönderilebiliyor.

Ripple ortaklarının bu çabalarına ve Ripple‘ın ciddi bir tanınmaya ulaşmasına rağmen John McAfee XRP kripto para biriminin işe yaramaz olduğunu vurgulamıştı. John McAfee XRP hakkındaki uyarısında önde gelen kripto para biriminin değersiz ve beş para etmez olduğunu belirterek buna karşı yatırım yapılmaması gerektiğini ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun