X


Revolut, 8 Kripto Parayı Sistemine Entegre Edecek: Kriptolar Bundan Nasıl Etkilenir?

Revolut'tan önemli hamle.
16:25
2 Haziran 2021

Revolut, önemli bir adım atarak platformuna 8 kripto para entegre edeceğini duyurdu. Geleneksel bankacılık sistemine karşı önemli rakiplerden biri olarak tanımlanan platform, yeni adımını Twitter üzerinden açıkladı.

Revolut Sistemine Entegre Edeceği 8 Kripto Parayı Açıkladı

Revolut, Twitter üzerinden 8 yeni kripto paranın sistemlerine entegre edileceğini bildirdi. Polygon (MATIC), Chainlink (LINK), Algorand (ALGO), Band Protocol (BAND), NKN, Cosmos (ATOM), Celo ve Tellor artık Revolut’ta işlem yapılabilen kriptolar arasında yer alacak.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kullanıcılar, THETA‘nın da platformda yer alması için isteklerini dile getirirken Revolut bunun üzerinde çalıştıklarını ve daha fazla kripto paranın sisteme entegre edileceğini belirtti.

Bu 8 token’ın Revolut’a dahil olması, büyüyen kripto sektöründe önemli bir adımı işaret ediyor. Bu adımla birlikte Revolut kullanıcıları işlem yapmak için çeşitli kripto varlıklara erişim sağlayabilecek. Ayrıca bu hamle kripto para piyasasına daha fazla sermaye girişini teşvik edecek ve bu sermaye insanlar işlem yaparken diğer token’lar arasında dolaşacak.

Kripto para piyasasında artan aktivite, en çok tercih edilen kripto paralara daha fazla odaklanmayı sağlayabilir. Aynı zamanda bu güvenilir yeni projelerin desteklenmesine yardımcı olacaktır. Mevcut eğilim devam ederse ve sektör daha fazla açılırsa işllem hacimleri arttıkça kripto para piyasasının değerinin büyüyeceği sonucuna varılabilir.

Kripto Benimsenmesi Bu Adımlarla Destekleniyor

Blok zinciri ve kripto sektörüne odaklanan finansal kurumların ve teknolojilerin başlangıcı, Bitcoin kabulüne ve benimsenmesine büyük ölçüde katkı sağladı. Günbegün kripto paralara erişimin ve yatırım yapmanın daha kolay ve daha hızlı olduğu bir sistem evrimine tanık oluyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar