Projeler Konuşacak! Analist: 6 Altcoin Devasa Ralli İçin Gün Sayıyor!

 Kripto para piyasasında Altcoin Daily olarak bilinen popüler analist, güncellemeleri ve projeleri nedeniyle 6 altcoin'in yakından takip edilmesi gerektiğini belirtti. 
18:30
14 Ağustos 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

 Kripto para piyasasında Altcoin Daily olarak bilinen popüler analist, güncellemeleri ve projeleri nedeniyle 6 altcoin’in yakından takip edilmesi gerektiğini belirtti.

Mina (MINA), Hedefine İlerliyor

Analistin listesindeki ilk altcoin, Mina (MINA).  “Dünyanın en hafif blokzinciri” olarak nitelendirilen Mina,  MINA, 2017 yılının haziran ayında O (1) Labs tarafından geliştirilen bir proje.  MINA, Bitcoin (BTC) tabanlı olmasına rağmen Ethereum’un (ETH) hesap modeliyle çalışan bir altyapıya sahip. Proje, madencilik yerine SNARK adı verilen blok onaylama sistemini kullanır. Mina, son altı ayda 10 Github taahhüt çizelgesinin zirvesinde yer aldı. Mina protokol ekibi, kodlarına taahhütler ekliyor. Bu durum, projeyi daha hızlı ve işlevsel hale getiriyor. Mina, son altı ayda 2720 Github taahhüdü aldı. Analistin listesindeki diğer altcoin Avalanche (AVAX). Analist, Avalanche tabanlı bir proje olan DeFi Kingdom’a  (DFK)) dikkat çekiyor. DFK, zincirler arası bir oyun, merkeziyetsiz bir borsa, staking ve  NFT özelliği bulunan bir oyna-kazan tokeni. DeFi Kingdom alt ağlarının günlük işlemleri, 1 milyonu aştı. DeFi Kingdom, Avalanche’ın ilk alt ağıdır ve 30 Mart 2022’de başlatılmıştır. Halihazırda bazı katman-1 blok zincirlerinden daha fazla günlük işlem gerçekleştirmektedir. AvalancHe, ekosistemdeki ilgi ve büyüme sayesinde yatırımcıların radarında olması gerekEn bir altcoin.

Analistin listesindeki diğer bir altcoin ChainLink (LINK). CoinMarketCap verilerine göre, 2022 yılında VeChain‘in ortaklık anlaşmaları ve projeye katılım büyük ölçüde arttı. VeChain, bu listede 6.sırada yer alıyor.  ChainLINK fiyatı Cuma günÜ 0,50 dolardan fazla yükseldi. Analiste göre, satın alma baskısı sayesinde, LINK 10 dolara ulaşabilir. Bununla birlikte, bazı göstergeler LINK’in yakında bir düzeltme yaşayabileceğine işaret ediyor. Ancak, analist uzun vadede LINK’in hedefine emin adımlarla yürüyeceğine inanıyor.

GALA’dan Ses Getirecek Ortaklık

Analistin listesindeki diğer altcoin, GALA. Proje, başarılı oyun ve müzik platformları ile hayranlarına yeni fırsatlar sunuyor. GALA, GALA filmlerini piyasaya sürmek için  Emmy ödüllü bir film yapım şirketi ile ortaklık kuruyor. GALA filminin ilk projesi, ödüllü yönetmen Stephen Cantor’un yönettiği uzun metrajlı belgesel “Four Down” olacak. Film, Nick Schuyler ve Jere Longman’ın New York Times’ın en çok satan kitabı “Not Without Hope”tan uyarlama.

Analistin radarındaki son iki altcoin Axie Infinity (AXS) ve Binance Coin (BNB). Axie Infinity, bireylerin ekosisteme katkılarıyla ve oyun yetenekleri ile ekosisteme katkılarla token kazanabileceği Pokémon’dan ilham alınan bir oyundur. Analiste göre, metaverse ve NFT sektörü uzun vadede yeniden ivme kazanacak. Proje, yeni ortaklıklar ve güncellemeler ile bir sonraki boğa koşusu için ideal bir yatırım olabilir. Binance’ın son zamanalrdaki duyurularına dikakt çeken analist, borsanın artık liderliğini pekiştirdiğini ve BNB tokenin öneminin giderek arttığını vurguladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar