X


Popüler Kripto Para Borsasından Shiba Inu Adımı! Platformunda SHIB’i Listeledi

Popüler kripto para borsası Shiba Inu'yu (SHIB) listeledi.
15:00
14 Kasım 2021
Popüler Kripto Para Borsasından Shiba Inu Adımı! Platformunda SHIB'i Listeledi

2015 yılında Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından başlatılan popüler bir kripto para borsası olan Gemini, Shiba Inu (SHIB) kripto para birimine destek ekledi.

Popüler Borsa Shiba Inu’yu Listeledi

New York merkezli ticaret platformu, ikinci en büyük şaka para biriminin yanı sıra, Quant (QNT), Fetch AI (FET) ve Radicle (RAD) dahil olmak üzere merkezi olmayan finans ekosisteminden bir dizi token listeledi.

Düzenleyici uyumluluğa verdiği önemle tanınan Winklevii’ye ait borsa, Mayıs ayında en büyük şaka para birimi olan Dogecoin‘i benimsedi ve meme çılgınlığına atlayan en son büyük borsalardan biri haline geldi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan diğer büyük borsalar arasında yer alan Coinbase ve Binance.US, Ekim ayında Shiba Inu (SHIB) için platformunda destek ekledi.

Bu haftanın başlarında SHIB, bireysel yatırımcı dostu uygulamasında da kullanıma sunuldu.

Kraken ve Robinhood Listenin Dışında Kaldı

Bu arada Kraken, Shiba Inu kripto para birimini listelemeyi planlayıp planlamadığı konusunda herhangi bir güncelleme yayınlamadı.

Daha önce de bildirdiğimiz üzere, borsa Ekim ayında Shiba Inu‘yu ekleyeceğini iddia etti, ancak daha sonra sözünü geri alarak “SHIB Ordusunu” kızdırdı.

Robinhood ayrıca, göz alıcı 531.000 imzaya ulaşan belirteci listeleme dilekçesine rağmen, şaka kripto para birimini ekleme konusunda herhangi bir adım atmama konusunda kararını sürdürüyor.

Robinhood Crypto COO’su Christine Brown, Shiba Inu topluluğunu överken, bu tür meme paralarını eklemenin kısa vadeli kazancının uzun vadede buna değmeyebileceğini söyledi:

“Alabileceğimiz kısa vadeli kazancın, kullanıcılarımız için uzun vadeli trade’e değmediğini düşünüyoruz. Çalıştığımızdan ve her şeyi düzenleyici bir bakış açısıyla değerlendirdiğimizden emin olmak istiyoruz. Ve biz bir “önce güvenlik” şirketiyiz. Bu şekilde oynayacağız.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar