X

Popüler Kripto Kanalı Eylül Ayında Fiyatını Katlayacak 5 Altcoini Duyurdu!

Eylül ayında bu beş altcoinin yakından izlenmesi gerekiyor.
23:51
25 Ağustos 2021

Altcoin Daily önümüzdeki ay ciddi yükseliş yapmasını beklediği 5 altcoin projesini duyurdu. Tanınmış analistler tarafından yapılan değerlendirmeye göre bu altcoinler ciddi fiyatlama yapabilir. Elbette kripto para piyasaları son derece risklidir ve burada paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi içermez. Paylaşılan bilgiler ışığında kendi değerlendirmenizi yaparak projeleri tanıyabilirsiniz.

Tezos (XTZ)

Listenin başında Tezos (XTZ) geliyor. Son 12 haftanın en yüksek seviyesine ulaşan Tezos (XTZ) bugün %11 artış gösterdi. Tezos (XTZ) 3,6 milyar dolarlık piyasa değeriyle 45. sırada yer alıyor. Özellikle, İsviçre merkezli blockchain ve finans şirketleri projeye yoğun ilgi duyuyor.

Crypto Finance Group, InCore Bank ve Inacta gibi kurumlar dijital finansal ürünler sağlamak için ortak olarak Tezos (XTZ) blockchainini seçti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“İş birliği, varlık tokenizasyonu için DAR-1 olarak adlandırılan yeni bir Tezos token standardının geliştirilmesi ve tanıtılmasıyla sonuçlandı”.

Crypto Finance Group, InCore Bank ve Inacta ortak bir açıklama yaparak Tezos’u seçmelerinin ana nedeninin “zincir üzerindeki yönetiminin ağı bozmadan veya bölmeden yükseltmelere izin vermesi” olduğunu söyledi.

Vechain (VET)

VeChain Hibe Programını finanse etmek için 1 Milyon dolar taahhüt etti. VeChainThor platformunu kullanarak canlı bir eNFT Ekosistemi oluşturmak isteyen proje yetkilileri, geliştiricileri destekleyecek.

“Uzun vadeli başarıya ulaşabilmek için NFT konusunda harekete geçen VeChain hibe sürecini ve başvuru şartlarını duyurdu. Halka açık GitHub sayfasından başvuruları şeffaf şekilde takip edebileceksiniz. Geliştiricilerin VeChain (VET) ağına çekilmesi hedefleniyor”.

Köklü yapısı ve güçlü teknolojisi sayesinde VET ciddi bir potansiyele sahip.

Ethereum (ETH)

Altcoin Daily üçüncü sıraya Ethereum (ETH)’u koydu. Ethereum Vakfının teknik ekibe 1,5 milyon dolar bağış sağladığı daha önce duyurulmuştu. Ethereum 2.0 güncellemesinde görev alan geliştiriciler bu hibeden payına düşeni alacak.

Kraken ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokolleri Uniswap ve The Graph dahil olmak üzere altı kripto kuruluşu, ETH 2.0 güncellemesinde görev alan geliştiricilere 250.000 dolar bağışladı. Tüm bu hibeleri 5’e bölünecek. Besu, Ergon, Geth, Nethermind ve Nimbus arasında dağıtılacak paralar ağın geliştirilmesini destekliyor.

Sadece 20 gün içinde milyonlarca dolar değerinde Ethereum (ETH) yakıldı ve daha fazlasının silinmesi hedefleniyor. Elbette bu durum fiyata olumlu yansıyacak.

Cosmos (ATOM)

Şubat 2021’de başlatılan Blok Zincirler Arası İletişim protokolü (IBC), herhangi iki zincirin iletişim kurmasına, likidite ve işlevselliği paylaşmasına ve Cosmos ekosistemindeki tokenları ve diğer verileri aktarmasına izin veren Cosmos standardıdır.

Analistler bu sayede kullanıcıların tüm kripto varlıklarını yönetebileceklerini ve çapraz zincirleri sezgisel, basit ara yüzle kullanabileceklerini söylüyor. IBC sayesinde Cosmos, DeFi için daha iyi hale geliyor. Ağa gelen likidite sayesinde ATOM fiyatlarının da artması bekleniyor.

Cardano (ADA)

Sonuncu sırada ise Cardano (ADA) bulunuyor. Eylül ayında gerçekleşecek olan ağ yükseltmesi ve Japonya’dan gelen olumlu haberler fiyatı daha fazla yükseltebilir.

Özellikle Japonya tarafından Cardano (ADA) yatırımlarına izin verilmiş olması önemli bir adım olarak görülüyor. Japonya kripto paralar konusunda son derece titiz davranıyor. Yani düzenleyiciler tarafından borsalarda kullanımına izin verilen varlıklar ülkede son derece değerli. Bunun ilerleyen süreçte fiyata daha fazla etki etmesi bekleniyor.

Kripto para piyasaları ciddi riskler barındırır. Herhangi bir güçlü FUD tüm bu fiyatların %90 düşmesine de sebep olabilir. Burada paylaşılan bilgiler hiçbir zaman yatırım tavsiyesi değildir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar