X


Popüler Kripto Analisti Uyardı! Bu 5 Altcoin Ralli Hazırlığında

Popüler kripto para analisti ve trader bu 5 altcoinin yeni bir ralli hazırlığında olduğunu ve patlayacağını belirtti.
18:12
24 Ağustos 2021
Popüler Kripto Analisti Uyardı! Bu 5 Altcoin Ralli Hazırlığında

Geniş bir kitleye sahip popüler kripto stratejisti ve trader Scott Melker, yakından takip ettiği ve büyük bir ralli hazırlığında olduğunu düşündüğü 5 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. Popüler analist Cardano, Cosmos ve bu üç altcoini yakından takip ediyor.

Bu 5 Altcoin Büyük Bir Ralli Hazırlığında

Yeni bir YouTube videosunda kripto analisti Melker, 78.100 YouTube abonesine ilk olarak akıllı sözleşme platformu Cardano‘nun kendi kripto para birimi ADA‘dan bahsetti. Melker, ADA‘nın bir önceki en yüksek seviyesi olan 2.47 doları aşmasının ardından yükselişine hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

“ADA son yükselişle birlikte birkaç haftadır oldukça iyi performans gösterdi. ADA’daki bu fiyat artışı tüm zamanların en yüksek seviyesini de beraberinde getirdi. Hala daha kendi rekorunu kırmaya devam ediyor. Şimdilik bu fiyat artışının duracağına inanmak için hiçbir sebep yok.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Melker’in Cardano (ADA) tahminlerine göre, popüler kripto para birimi için ilk ​​fiyat hedefi 3,40 dolar civarında yer alıyor. Bu da şu anki mevcut fiyattan yaklaşık %20’lik potansiyel kazancı temsil ediyor.

ADA son zamanlardaki performansını sürdürmeye devam ediyor. Popüler kripto para CoinMarketCap verilerine göre 2,72 dolar bandında işlem görmeye devam ediyor.

Popüler analist, kendi içinde kuralları olan farklı blockchainlerin birbiriyle etkileşim kurmasına olanak sağlayarak, zincirler arası işlemleri mümkün kılmayı amaçlayan Cosmos’u (ATOM) da yakında takip ediyor. Melker’e göre Cosmos, beklenen fiyat hedefinden sadece bir direnç alanı uzakta işlem görüyor.

“ATOM/USDT işlem çiftine bakıldığında, Mayıs ayındaki düşüşün ardından işlem aralığının çok temiz bir şekilde kırıldığını görüyoruz. Bu Bitcoin’e benzer bir hareket. Yani ya yine burada bir dip satın alırsınız ya da bu arz alanını temizlenmesi için beklersiniz ve 23 dolar bandından alım yaparsınız ve 32 dolar aralığında bir hedef belirlersiniz.”

AVAX, EGLD ve SUSHI

Listenin devamında, Melker’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60 doları tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu tahmin ettiği akıllı sözleşmeler platformu Avalanche (AVAX) yer alıyor.

“Bu büyük bir hamle gibi görünüyor. Öyle ki AVAX şu anda büyük bir dip alım fırsatı veriyor. Ayrıca AVAX’ın işlem hacmine bakın, bu düşüş trendi ve konsolidasyondaki tüm hacimle karşılaştırdığınızda bu kesinlikle şaşırtıcı.”

Melker, artış beklediği kripto para birimleri arasında internet ölçekli blok zinciri Elrond’a (EGLD) da yer veriyor. Popüler kripto para analistine göre, EGLD ani direncini kırmaya hazırlanıyor.

“Ya açgözlü olursunuz ve 148,65 dolar seviyesinden satın alırsınız ya da fırsatı kaçırıp 156 dolar’dan satın alırsınız.

Melker’in analizlerine göre, EGLD’nin 148.65 dolar seviyesini başarılı bir şekilde kırması kripto para birimini önce 203 dolara ve ardından 245 dolara kadar götürebilir.

Büyük ralli beklediği kripto para birimleri arasında son olarak SushiSwap‘a (SUSHI) yer veren Melker, kripto para biriminin 13.50 dolardaki direnci desteğe dönüştürme süreci olduğunu belirtiyor.

“SUSHI’nin yakın vadede 22.537 doları hedeflemesi gerekiyor. Ve bu bölgede çok fazla direnç yok. Bu SUSHI için oldukça iyi bir durum.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar