X


Popüler Analistten Yatırımcılara Düşük Hacimli Altcoin Tavsiyeleri

Piyasanın popüler kripto para analistlerinden Lark Davis, paylaştığı bir video ile yatırımcıların takip etmesi gereken altcoin’leri paylaştı.
20:00
12 Haziran 2021

Piyasanın popüler kripto para analistlerinden Lark Davis yeni bir videosunda, Polkadot’un test ağı olan Polkadot ve Kusama’nın (KSM) parachainlerini başlattığını vurguluyor. Davis, Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) ekosistemlerinde 100 kat kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü kripto para birimlerini de takipçileri ile paylaşıyor.

Polkadot ve Kusama

Her iki platformdaki parachainler, uygulamaya özel olan ve aktarma zinciri olarak bilinen ana ağ ile iletişim kuran özel bir blok zinciri biçimi olarak tanımlanabilir. Parachain’ler, Polkadot ve Kusama akıllı sözleşme işlevselliği üzerine kurulu uygulamalara verilen isim olarak karşımıza çıkıyor.

Davis’e göre bu durum Polkadot ve Kusama tabanlı projeler için büyük bir şey. Çünkü insanlar Polkadot ekosisteminin bir parçası olmak için gerçekten çaba sarf ediyor gibi görünüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

“Bu Projeler Takip Edilebilir”

Davis’in bahsettiği ekosistemlerdeki ilk varlık, Kusama parachain projesinden önce 100 milyon dolarlık kitle kredisi toplayan merkezi olmayan finans (DeFi) ağı Karura olarak karşımıza çıkıyor. Karura, bir parachain’i güvenceye almak için daha sonra Kusama ağına yatırılacak olan KSM biçiminde toplamı yükseltti.

Davis’e göre kitle fonlaması döneminde muhtemelen başarılı olacak bir diğer varlık, Polkadot‘tan Ethereum’a bir köprü olan Moonbeam Network. Moonriver ise projenin Kusama versiyonu ve Kusama ile Ethereum arasında bir köprü görevi görüyor.

Düşük Hacimli Coin’ler

Davis halihazırda token’leri olan ve yatırımcıların takip etmesi gereken kripto para birimleri ile açıklamalarına devam ediyor.

Analistin açıklamalarına göre merkezi olmayan sigorta projesi Bridge Mutual Insurance (BMI), Davis’in uzun vadeli yatırımlarından biri. Buna ek olarak analist, Uniswap’ta (UNI) yeni başlatılan zincirler arası otomatik piyasa yapıcı Demodyfi (DMOD) üzerinde de duruyor.

Bunların yanında Davis, Polkadot’a özgü bir oracle çözümü olan Kylin Network’ün (KLY) ve NFT’leri küresel tedarik zincirine sokmaya ve yeni oluşan sektörün kullanım durumunu genişletmeye çalışan Splyt’in de (SHOPX) takip edilmesi gerektiğini düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar