X


Popüler Analistten Önümüzdeki Günlerde Patlama Yaşayabilecek 3 Coin!

Altcoin Daily sunucusu Austin Arnold, önümüzdeki günlerde bu üç kripto para biriminin ciddi artışlar yaşamasını bekliyor.
14:00
25 Eylül 2021

Altcoin Daily sunucusu Austin Arnold paylaştığı son YouTube videosunda çok büyük artış yaşamasını beklediği üç kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. Analistin açıklamalarına göre Internet Computer (ICP), Ripple (XRP) ve Chainlink (LINK) çok büyük artışların eşiğinde olabilir.

Internet Computer (ICP)

Listeyi Internet Computer ile başlatan Arnold, merkezi olmayan bir küresel bilgi işlem platformu olmaya odaklanan kripto projesinin Bitcoin’e akıllı sözleşme işlevselliği getirmeyi planladığını ifade ediyor. Böylece analistin açıklamalarına göre, Internet Computer akıllı sözleşmeleri, Bitcoin likiditesine erişim kazanacak.

Analist, bu durumun oldukça önemli bir gelişme olacağını, çünkü Bitcoin için bir DeFi ekosistemi gelişmesinin büyük bir endüstri adımı olarak hayata geçeceğini ifade ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ripple (XRP)

Ripple konusunda ABD ile olan dava sürecine değinen analist, Ripple Labs’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından kendisine karşı açılan davada bir aksilik ile karşılaştığını ifade ediyor.

Çünkü Ripple 27 Ağustos’ta SEC çalışanlarının Bitcoin, Ethereum ve XRP’yi satın alıp almadığı hakkında bilgi talep eden bir dava açtı. Ancak ABD Sulh Hakimi Sarah Netburn Salı günü bu önergeyi reddetti.

Dolayısıyla Ripple, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığın kanıtlamak için başka bir yol bulacak. Dava kızıştığı düşünülürse Ripple çok daha ciddi adımlarla gelebilir.

Chainlink (LINK)

Arnold’un listesindeki son coin Chainlink. LINK sahipleri için büyük bir yeşil bayrak oluştuğunu ifade eden analist, Coldstack’in büyük önemi olduğunu belirtiyor. Austin ayrıca Coldstack CEO’su Alexander Shishow’un Chainlink’e övgü yağdırdığını da ifade ediyor:

Gerçekten Chainlink’in yerini hiçbir şey tutamaz. Kullanıcılarımız için en iyi veri depolama çözümlerini sağlamak istiyorsak, o zaman sektördeki en iyi oracle hizmet sağlayıcısını kullanmak mantıklıdır.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar