X

Popüler Analistin Radarına Giren 5 Coin: 2021 Bitmeden Büyük Artış Yaşayabilirler!

Piyasanın popüler isimlerinden Tom Busby, paylaştığı son videosunda beş kripto para biriminin büyük artış yaşayacağını ifade etti.
14:11
12 Kasım 2021

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir analist olan Tom Busby, 2021 yılı sonuna kadar çok büyük kazanç potansiyeli olan 5 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. Busby, neden artış beklediğini de detaylı şekilde açıkladı.

Utrust (UTK)

Analistin listesinde ilk sırada yer alan Utrust (UTK), ödeme aracı olarak kripto para biriminin kullanılabilirliğine, özellikle de ödeme platformlarının az gelişmiş işlem güvenliğine ve nispeten yüksek ücretlere neden olan sorunlara çözüm sağlamak üzere tasarlandı.

Utrust ile ilgili yaptığı açıklamalarda Busby, “Kripto para biriminin en ciddi sorunlarından biri fiyat volatilitesidir. Utrust, satıcıları piyasa volatilitesine karşı koruyarak ve alıcılara geri ödeme seçeneği sunarak hem alıcıları hem de satıcıları bu durumun etkilerinden korumayı amaçlamaktadır.” sözlerini kullanıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yazının yayına hazırlandığı sırada UTK, 0,42 dolardan işlem görüyor ve 1,49 dolarlık ATH seviyesinin şu an için oldukça altında bulunuyor.

Vechain (VET)

Sırada ilk dijital karbon ekosistemi projesi olan Vechain (VET) var. Analiste göre, VeChain fiyatı son günlerde beklentileri aştı ve %13 gibi bir kazançla yükseldi. Bununla birlikte yaşanan son yükseliş, olası bir geri çekilme veya konsolidasyon aşamasına işaret ediyor olabilir.

Busby konuyla ilgili olarak şu sözleri kullandı:

VeChain, blok zincirinden önce on yıllar boyunca çok az değişiklik gösteren bir endüstri olan geleneksel tedarik zinciri modellerini değiştirmek için var. Şeffaf teknolojiyi tek bir zayıf nokta veya kontrol olmadan kullanmak, belirli bir tedarik zincirinde daha fazla güvenlik, verimlilik ve ürünleri izleme kolaylığı sağlarken, otomasyon yoluyla maliyeti düşürür.

Yazının kaleme alındığı sırada VET, 0,15 dolardan işlem görüyor ve 0,27 dolarlık ATH’sinin yaklaşık olarak %43 altında bulunuyor.

DAFI Protokolü (DAFI)

DAFI Protokolü (DAFI), Busby’nin radarındaki üçüncü kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcı, DAFI’nin kripto para birimi endüstrisindeki her ödül dağıtım modelini değiştirmek için önemli adımlar attığını vurguluyor:

Aylarca süren kapsamlı planlama, sıkı çalışma ve ortaklıklar kurduktan sonra blok zinciri girişimi, Süper Staking platformunun ikinci yinelemesini resmen başlattı.

Yeni SuperPools, daha akıllı dToken dağıtımları içeriyor ve daha istikrarlı APY oranları sunuyor. Ayrıca bu ücret modeli, Süper Staking’in blok zinciri endüstrisinde standart stake programı şeklinde toplu olarak benimsenmesini teşvik ederken, Super Staker’ların taahhütleri için sık APY artışları ile ödüllendirilmelerini garanti ediyor.

Elektroneum (ETN) ve AIOZ (AIOZ)

Electroneum, anında ödeme sistemi sunan cep telefonu tabanlı bir kripto platformudur. Busby bu proje ile ilgili, “Electroneum, madencilikte bile diğer kripto para birimlerinden farklı bir yaklaşım benimsiyor. Electroneum, Mart 2018’de ilk madencilik uygulamasını piyasaya sürdüğünde pahalı, özel, güce aç madencilik cihazlarına olan ihtiyacı etkili bir şekilde ortadan kaldırdı.” sözlerini kullanıyor.

Son olarak analist kendi blok zinciri üzerine kurulmuş dağıtılmış bir CDN olan AIOZ Network’ü takip ettiğini ifade ediyor. AIOZ’da kullanıcılar, dünyanın herhangi bir yerindeki akış platformlarını güçlendirebilecek geniş bir CDN oluşturmak için yedekli bellek, depolama ve bant genişliği kaynaklarını paylaşıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar