X


Popüler Analiste Gore Bu 3 Altcoin Uçuşa Geçecek! Yuzde 70 Artış Bekliyor

Popüler analist ve trader bu 3 altcoin yakında patlayabilir.
18:50
8 Eylül 2021
Popüler Analiste Gore Bu 3 Altcoin Uçuşa Geçecek! Yuzde 70 Artış Bekliyor

Yakından takip edilen popüler kripto analisti, bu iki altcoin‘in yakında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını öngörürken, yatırımcıların Chainlink‘i (LINK) göz ardı ettiğini belirtti.

Chainlink Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek

Sektörde Pentoshi takma adı ile bilinen trader, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla 258.200 takipçisine, merkezi olmayan oracle ağının önümüzdeki haftalarda Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans göstermesini beklediğini söyledi.

“Bence insanlar LINK‘i göz ardı ediyor. İnsanların gözlerinin önünde devasa şeyler oluyor, önümüzdeki 4-6 hafta içinde fiyat çok daha yüksek seviyelere ulaşırsa şaşırmayacağım.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Pentoshi’nin analizlerine göre, LINK/BTC paritesi, içeriğin hazırlandığı sırada 57.82 dolar değerinde 0.0011 BTC hedefine giden yolda önemli dirençler almaya hazır görünüyor. LINK için beklenen hareket, mevcut 0.00065 BTC veya 34.17 dolar değerinden yaklaşık %70’lik bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Kripto trader’ı ayrıca 1,62 dolardan direnç aldığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,70 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu söylediği katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon‘u (MATIC) da yakından takip ettiğini belirtti.

“Polygon’un fiyat keşfini yakın zamanda yapacağını düşünüyorum. Bu ay tüm zamanların en yüksek seviyesi görülebilir. Muhtemelen bu kısa vadede flamalar açılır ve dağılır. Bu grafiği çok beğendim ve ona uygun temel analiz de var.

Algorand (ALGO), ödemeler için bir kripto para birimi ve merkezi olmayan finans uygulamaları için bir blok zinciridir. Pentoshi’ye göre ALGO, yeni bir yükseliş trendi başlatmak için uzun vadeli çapraz direncini kırmaya hazırlanıyor.

“Bu eski ALGO grafiğini geri getirmek bana [orijinal] grafiği hatırlatıyor. Hem [USD hem de BTC] çiftlerinde iyi görünüyor.”

Eğer popüler trader’ın ALGO için belirlediği senaryo gerçekleşirse, kripto para birimi 2,11 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselebilir ve mevcut fiyatı olan 1,48 dolardan %42’nin üzerinde bir yukarı potansiyele işaret edebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar