Reklam

Popüler Analist Açıkladı: Kasım Ayında Bu Kripto Paraları Takip Edin!

Piyasanın popüler analistlerinden Aaron Arnold yeni bir videoda Kasım ayında takip edilmesi gereken kripto paraları paylaştı.
20:00
29 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ekim ayının bitmesine iki gün kaldı ve kripto para analistleri Kasım ayında takip edilmesi gerektiğini düşündükleri kripto para birimlerini paylaşıyor. Piyasanın popüler analistlerinden Aaron Arnold yaptığı son açıklamalarda Kasım ayında takip etmeyi planladığı kripto para birimlerini dile getirdi.

Kasım Ayında Artış Beklenen Kriptolar

Yeni bir YouTube videosunda Altcoin Daily sunucusu, Twitter gibi şirketler Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümleri gerektiren projeler üzerinde çalışırken Polygon’un (MATIC) artmasını beklediğini dile getirdi.

Arnold konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, Polygon’un patlamaya hazır olduğunu ve yeni rekor seviyeleri hedeflediğini dile getirdi ve “MATIC, tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye hazır görünüyor ve bu gelişmelerle eşleşiyor” ifadelerini kullandı.

Buna ek olarak analistin açıklamalarına göre Polygon, tümü Polygon Proof-of-Stake zincirinde işlenen bir milyar işlemi geçti. Analist bu durumu “Müthiş bir dönüm noktası, müthiş bir başarı.” olarak nitelendiriyor.

Buna ek olarak yatırımcı ağda piyasaya sürülen orijinal rebasing tokenlerinden biri olan Ampleforth‘un (AMPL) ardından akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) konusunda da iyimser. Konuyla ilgili olarak ise “Avalanche, Avalanche blok zincirine gelmesi için farklı DeFi protokolleri için birçok teşvik sağlıyor ve çalışıyor.” sözlerini kullandı.

Arnold, Avalanche’ın adresler ve işlemler açısından artan sayılarına işaret ederek, ağın günlük aktif adreslerinin, haftalık %100’ün üzerinde bir artışı temsil eden yaklaşık 70.000’lik yeni bir zirveye ulaştığını da sözlerine ekledi.

Chainlink (LINK), Filecoin (FIL) ve THORchain (RUNE)

Arnold, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ve merkezi olmayan eşler arası dosya depolama protokolü Filecoin (FIL) konusunda da artış eğiliminde olduğunu ifade ediyor. Ayrıca Arnold, son zamanlarda hacim ve likidite konusunda tüm zamanların en yüksek seviyelerini kıran merkezi olmayan zincirler arası likidite protokolü THORchain‘in (RUNE) de listesinde olduğunu söylüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar