X


Popüler Analist 100 Kat Fiyatlama Yapacak Gizli Mücevheri Açıkladı! Çok Ucuz ve Patlamaya Hazır!

Ünlü analist bu altcoin projesini MATIC'in 0,01 dolar dönemine benzetiyor.
21:32
29 Ağustos 2021

En tanınmış kripto analistlerinden olan Randall Trzaska yaklaşık 300.000 takipçisine yeni bir erken yatırım fırsatı sundu. Bildiğiniz üzere kripto piyasalarında erken dönem yatırımı ciddi kazançlar sağlıyor. Örneğin Mart ayında Shiba Inu alan biriyle Nisan ayında yatırım yapan biri arasında ciddi kazanç farkları bulunuyor. Peki popüler analistin gizli mücevher dediği bu altcoin ne işe yarıyor?

O Gizli Mücevher: Idle (IDLE)

Idle (IDLE) aslında bir yatırım aracı, teknik ve temel analistler yapan uygulama risk iştahınıza göre size yatırım fırsatları sunuyor. Aslında Randall’ın blockchain versiyonuna benziyor. Tokenlar için potansiyel karlılık ölçen Tokenmetric bu uygulamanın temelini oluşturuyor. Aynı zamanda merkezi olmayan finans projesi olan Idle (IDLE) “para asla yerinde durmamalı” diyor.

Idle yardımıyla risklerinizi ölçerek kendinize portföy oluşturabiliyorsunuz. İşin iyi yanı sistem size birçok alternatif sunuyor. Kullanıcılar para yatırdıktan sonra, fonlar bir dizi DeFi protokolü arasında otomatik olarak dağıtılarak stake geliri oluşturur. Daha iyi yatırım fırsatları oluştuğunda düzenli olarak portföy yeniden dağıtılır. Kulağa son derece farklı gelen bu sistem kullanıcılarına bir nevi koçluk yapıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ethereum (ETH) tabanlı bu proje Quantstamp gibi kuruluşlar tarafından da denetlenmiş ve güvenlik riskleri ölçülmüştür. Randall’a göre bu raporlar sistemlerin güvenilir olduğuna işaret ediyor. Ancak kripto para piyasalarında bu tarz ilginç girişimlerin birçok kez insanları mağdur ettiğini hatırlatmak gerekiyor.

Idle (IDLE) Nedir?

DeFi protokolü kullanıcılarına en iyi kazanç ve en düşük riski vaat ediyor. Değişken stratejisi sayesinde paranız sürekli yer değiştiriyor. Riskin optimizesinin yanı sıra sürekli kazanç odaklı çalışması onu cazip hale getiriyor.

Protokolün yaptığı işi elbette sizde yapabilirsiniz, ancak DeFi protokolleri arasında sürekli olarak geçiş yapmak ve doğru projeleri bulmak bazen çok yorucu olabiliyor. Üstelik Idle (IDLE) otomatik olarak en iyi stake gelirini ölçüyor.

Diğer bir avantajı ise tüm fonlar havuzda biriktiği için protokoller arası geçişlerde daha az gaz maliyeti çıkıyor. Bununla birlikte toplu hareket eden fonlara daha cazip stake oranları da veriliyor.

Idle (IDLE) protokolünün kendi tokenı olan IDLE üç farklı amaçla kullanılıyor.

Öncelikle IDLE yönetişim modülü olarak kullanılıyor. Yani projenin DAO’sudur. Farklı DeFi protokolleri arasında transferler IDLE tokenlar ile yapılıyor.

Hali hazırda yaklaşık 11 milyon dolarlık piyasa değeri bulunan Idle (IDLE) 8,48 dolardan alıcı buluyor. Üstelik ATH noktasından %50 geri çekilmiş durumdadır. Randal projeyi duyurduktan sonra fiyatı yaklaşık 2 dolar arttı.

Randall bu projeyle ilgili tam olarak şunları söyledi:

“Bence bu, muhtemelen MATIC‘in 0,01 $ iken 2,45 $’a yükselmesinden bu yana gördüğüm en iyi gizli mücevherlerden biri, henüz 10 milyon dolarlık bir piyasa değeri var ve Quantstamp‘ın desteğiyle fiyatın yükselmesi mümkün görünüyor”.

Elbette Randall’ın söylediklerinin bir kesinliği yok, proje sadece insanları dolandırmak da isteyebilir. Bu yüzden yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerekir. İnternet sitemizde paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi içermez.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar