X

Popüler Altcoin’in Kurucusu 5,6 Trilyon Dolarlık Müjdeyi Verdi

Charles Hoskinson'un son ifadesi Cardano yatırımcılarını heyecanlandırdı.
21:11
11 Aralık 2020

Ethereum’un kurucu ortaklarından Charles Hoskinson, daha sonra Cardano’yu (ADA) hayata geçirdi ve proje şu an en güçlü Ethereum rakiplerinden birisi oldu. Hoskinson, özellikle Shelley ana ağı ile ilgi çekip ciddi bir yükseliş yaşayan Cardano için şimdi ise başka bir müjde verdi.

Cardano, 5,6 Trilyon Dolarlık Pazara Giriyor

Aslında Charles Hoskinson’un daha önce de Afrika’ya yönelik ciddi adımlar attığı ve projeler geliştirdiği biliniyor. Hoskinson, şimdi ise yaklaşık olarak 5,6 trilyon dolarlık bir müjde verdi ve Afrika’dan Cardano’ya önemli sermaye akışı olacağını belirtti. Bu yıl salgın, politik sorunlar ve diğer problemler sayesinde kripto paraların öne çıktığını belirten Hoskinson, yakında ADA için yükselişin başlayacağını belirtti.

cardano ada hoskinson

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Afrika’nın yaklaşık olarak 5,6 trilyon dolarlık “likit olmayan varlığa” sahip olduğunu belirten Hoskinson, buraya yönelen şirketlerin de likit olmayan varlıkların likiditeye çevrilebileceğini belirtti. Hoskinson, daha iyi sistemlerin oluşturulması durumunda bu paranın direkt olarak kripto para projelerine akabileceğini belirtti.

DeFi Projeleri Afrika İçin Çözüm

Hoskinson özellikle DeFi projelerinin Afrika için aranan çözüm olduğunu belirterek, bütün bölgenin daha iyi ödeme sistemlerine ihtiyaç duyduğunu ifade etti. Sadece ödeme sistemleri değil, aynı zamanda kimlik sistemleri de sermaye akışını hızlandırabilir. Hoskinson, kripto para sektörünün ve blockchain teknolojisinin Afrika için her şeyi değiştirebileceğini düşünüyor.

Hoskinson, 2021 yılının hem kripto para sektörü  hem de Cardano için en iyi dönem olabileceğini belirtti. Gerçekten şu an birçok kripto para analisti 2021 yılında hem Bitcoin’in hem de genel olarak kripto para sektörünün rekor kırabileceğini düşünüyor. Eğer Bitcoin fiyatı son günlerdeki düşüşünden kurtulabilir ve yeniden yükseliş sinyali verirse, 2021 yılı tahmin edildiği gibi ilerleyecektir.

Bitcoin’in Döngüsü Her Şeyi Değiştirebilir

Ancak Bitcoin’in boğa döngüsünün bitmesi ve rallisinin sona ermesi, BTC için yeniden 10.000 dolar altına işaret edebilir. Bitcoin fiyatı döngüler halinde ilerliyor ve 2017 yılında kırılan rekor sonrasında 2018 yılında dibi görmüştü. 2019 yılında tekrar 14.000 dolar ve devamında 3.000 doların görülmesi, 2020 yılında büyük rallinin yaşanmasını sağladı. 2020 yılında BTC fiyatı tüm zamanların rekorunu tazeledi ve uzmanlar bu yükselişin hala devam edeceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar