X

Piyasa Toparlanırken Öne Çıkan Kripto Paralarda Son Durum: MATIC, SOL ve LINK

Kripto para piyasası toparlanırken üç kripto para öne çıkmayı başardı.
17:50
27 Mayıs 2021

Altcoin’ler toparlanmaya devam ederken MATIC, SOL ve LINK yükseliş hareketleriyle öne çıktı. Son 24 saatlik zaman diliminde MATIC %36, SOL %22 ve LINK %23.9 artış kaydetti. Coinmarketcap sıralamasında ilk 20’de yer alan bu kripto paraların artışı ile birlikte işlem hacimlerinde kayda değer yükselişler görüldü.

Polygon (MATIC)

MATIC‘in son 24 saatlik işlem hacmi %29’un üzerinde artarken popüler kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesinin %15 oranında uzağında yer alıyor. Polygon (MATIC) bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.25 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Büyük işlem sayıları ortalama seviyeye geri dönerken son 7 günün en yüksek seviyesine ulaşıldı. MATIC, Bir L2 ölçeklendirme projesi olmasına rağmen ralliyi sürdürülebilir kılan yüksek bir ağ etkinliği var. Öte yandan milyarder isim Mark Cuban’ın MATIC ilgisi popüler kripto paraya ivme kazandırdı.

Solana (SOL)

Solana (SOL),  işlem hacmi son 24 saatte %6 düşüş kaydetse de piyasa genel durumuna bakıldığında bu iyi bir rakam olarak görülüyor. SOL, son 24 saatlik zaman diliminde piyasa kapitalizasyonunu  %25 artırdı ve fiyat 8 gün önce ulaşılan ATH olan 58.30 dolardan yaklaşık %42 oranında uzakta konumlanıyor. SOL, iddialı projesi ve yüksek ağ etkinliği ile son zamanlarda uzman analistlerin radarına girdi. SOL, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 34 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

CHAINLINK (LINK)

Chainlink (LINK), son 24 saatlik işlem hacmi %11’in üzerinde artış kaydetti. LINK, SOL ve MATIC gibi büyük hodler birikimine sahip olduğu için işlem hacimlerinde büyük rakamlara ulaştı. Bundan dolayı uzmanlara göre bu üç kripto paranın rallisi sürecek gibi görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar