X


Paxos CEO’su Chad Cascarilla, Kripto Para Düzenlemelerine İlişkin Görüşlerini Aktardı

Chad Cascarilla, kripto para endüstrisine getirilebilecek düzenlemeleri ve gelecek beklentilerini bildirdi.
18:30
3 Aralık 2021

ABD Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi’nin önündeki kripto düzenleme paketi henüz netlik kazanmamışken kripto endüstrisinin önemli üyeleri kritik süreci bekliyor. Paxos kurucu ortağı ve CEO’su Chad Cascarilla, yakın tarihli bir röportajda kripto düzenlemeleri ile ilgili görüşlerini aktardı.

Şirket CEO’sunun Açıklamaları

New York merkezli finans kuruluş Paxos’un CEO’su Chad Cascarilla, kripto para endüstrisine getirilebilecek düzenlemeleri ve gelecek beklentilerini bildirdi. Meclisin kripto para endüstrisini ve düzenlemeleri dikkate alması adına konuşan Cascarilla, soru işaretleri ile konuşmasına başladı. Deneyimli yönetici, “Kriptolar geleceği nasıl etkileyecek, bu teknoloji nasıl hayatları değiştirecek?” gibi konuları gündeme taşıdı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Paxos yöneticisi, önümüzdeki dönemde odak noktasının değişimin büyük ölçüde dolara ve doların nasıl değiştiğine yönelik olduğuna inanıyor. Doların temsil ettiği ürün türü farklılaşıyor. İnsanlar doları farklı şekilde kullanıyor ve sonuç olarak günlük yaşamlarını değiştiriyorlar. ABD’nin finansal önceliğini koruması bağlamında politika yürüttüğü aşikar ancak aynı zamanda dünyada medyana gelen yeni değişikliklere uyum sağlaması gerekiyor ve bu öyle ya da böyle kripto para birimlerini benimseme yolundan geçiyor.

Düzenlemere Karşın Görüşler

Kripto para sektörünün bazı kurallara tabi tutulması Cascarilla’nın net yorumu olarak kayıtlara geçti. Kripto endüstrisinin netlik, tutarlılık ve kesinliğe ihtiyacı olduğunu düşünen deneyimli CEO, düzenleme çalışmalarına destek verdi. Cascarilla’nın işaret ettiği gibi bunlar oldukça derin ve büyük konular, konuşulacak çok şey var bu yüzden şimdilik hepsi devam eden bir konuşmanın parçası olmaya devam ediyor.

Paxos CEO’su, kişisel olarak kripto yatırımı sorusuna ise şu şekilde cevap verdi: “Varlıkları anlamak gerekiyor. Kriptonun gri alanlarındaki varlıkları ayırmalıyız ve güvenlik konuları dahil olmak üzere mümkün olan en kısa sürede temizlenmesi gereken birkaç bileşen var.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar