X


Önümüzdeki Günlerde Bu 3 Altcoin’e Dikkat: Büyük Artış Gelebilir!

Her ne kadar şu anda altcoin’ler Bitcoin’e göre sakin kalsalar da analistler eninde sonunda bir altcoin rallisinin başlayacağına inanıyor. 
08:30
12 Ekim 2021

Lider kripto para birimi adım adım 60.000 dolarlık önemli psikolojik seviyeye doğru ilerliyor ve altcoin’ler bu süreç içinde deyim yerindeyse bir miktar baskılanıyor. Ancak Bitcoin’in yükseliş ivmesinden sonra oluşacak bir konsolidasyon döneminde analistler altcoin’lerin çok ciddi artışlar yapacağını ifade ediyor ve bazı kripto para birimlerine dikkat çekiyor.

Telcoin’de Ralli Sinyalleri

Teknik analizlere göre Telcoin (TEL) grafiklerinde simetrik bir üçgen oluşmuş durumda ve bu da bir artış sinyali olarak değerlendiriliyor. Kripto para birimi bu hafta 0,0169 dolarlık destekte konsolide oldu ve bu konsolidasyon yakın zamanda başlayacak olan bir rallinin işareti olabilir.

Bu noktada yapılan açıklamalara göre  200 günlük hareketli ortalama, mevcut fiyatın üzerinde seyrediyor. Bu sebeple tedbirli yatırımcılar alım hacimlerinde bir artış yaşanmasının beklenmesinin daha doğru olacağını ifade ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Fetch.ai Büyük Hamlenin Eşiğinde

Analizlere göre Fetch.ai de (FET) Telcoin’indekine benzer bir oluşum içinde bulunuyor ve dolayısıyla analistler FET’te de bir yükseliş yaşanabileceğini düşünüyor. Bu noktada 200 günlük hareketli ortalama da FET fiyatını destekliyor ve yakında büyük bir hareketin olabileceği sinyallerini veriyor.

Bu noktada analistler FET’in 1 dolara yükselişinin çok hızlı olabileceğini ve bu sebeple de 1 dolar sonrasında bazı düzeltmelerin olabileceğini ifade ediyor. Dolayısıyla FET yatırımcılarının stoplu işlemlerle ilerlemelerinde fayda var.

Solana’da Rekor Beklentileri

Geçtiğimiz hafta kaydedilen göz kamaştıran artış trendinden sonra bir geri çekilme yaşayan SOL, azalan bir üçgende konsolide oluyor. Analistlere göre bu durum yeni bir rekor öncesindeki son geri çekilme olabilir.

Çünkü SOL fiyatı çok dar bir aralıkta konsolide oluyor ve bu da genellikle büyük bir hareket için birikimlerin yapıldığı şeklinde yorumlanıyor. Buna ek olarak alım hacimlerinde yaşanacak yeni bir artış ile SOL’un rahatlıkla yeni rekor seviyelere doğru yükselebileceği düşünülüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar